برنامه هفت آغاز گفتگوی بهروز افخمی با منوچهر هادی و یکتا ناصر، کارگردان و بازیگر فیلم سینمایی کارگر ساده نیازمندیم ۲ | فیلم

برنامه هفت آغاز گفتگوی بهروز افخمی با منوچهر هادی و یکتا ناصر، کارگردان و بازیگر فیلم سینمایی کارگر ساده نیازمندیم ۲

برنامه هفت آغاز گفتگوی بهروز افخمی با منوچهر هادی و یکتا ناصر، کارگردان و بازیگر فیلم سینمایی کارگر ساده نیازمندیم ۲

در جشنواره امسال دو فیلم را تاکنون پسندیدم. «خفه گی» آقای جیرانی را دیدم و بسیار پسندیدم. چند جا گفتم چطور می شود در آستانه ۷۰ سالگی یک فیلمساز دست به چنین جسارت و تغییری در ساختار بزند.

مجموعه بازی های عجیب و غریب و خاص از الناز شاکردوست. فیلم «رگ خواب» حمید نعمت الله را نیز بسیار پسندیدم. هرچند به تعبیر بسیاری هر دو فیلم خسته کننده بودند، اما در نهایت پس از نمایش، خستگی از تن مخاطب بیرون می آمد.

امسال موضوعات فیلم ها بسیار شبیه به هم و اندوهگین هستند و امید در آنها بسیار کم هستند.

امروز سانسور وزارت ارشاد از تلویزیون سخت تر شده است. با همه محدودیت ها، در هیچ شرایطی به شبکه جم نخواهم رفت و با تمام وجود مبارزه می کنم. فیلمنامه «کارگر ساده نیازمندیم» در شورای پروانه ساخت کلا رد شد! این شورا کارکردش چیست؟ متاسفانه هیچ کس پاسخگو نیست.

مگر فیلمسازی که ۳۰ سال در این کشور فیلم ساخته است، نمی داند ممیزی ها چه هستند؟ اگر پروانه ساخت برداشته شود که ما بیشتر دقت می کنیم.

مشکل ما در فیلم «عاشقانه» ما ۵ قسمت اول را دو ماه پیش برای بازبینی داده ایم. و نزدیک به ۱۵ بار از طرف افراد مختلفی برای من اصلاحیه آمده است.

حرف ما این است شما  حمایتی از ما نمی کنید، لااقل یکبار برای همیشه بگویید اصلاحیه ها چیست. ۴۰ روز از فیلمبرداری ما گذشته بود که پروانه ساخت ما صادر شد. کسی حوصله خواندن فیلمنامه ها را ندارد. آقایان مدیران ارشاد بجای حمایت، لااقل کمی از این سختی کار ما را درک کنند و همراه شوند.

(۳۲)

33
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>