شروع برنامه هفت بهروز افخمی جشنواره سی و پنجم، عبوس و نگران کننده است! | فیلم

شروع برنامه هفت بهروز افخمی جشنواره سی و پنجم، عبوس و نگران کننده است!

شروع برنامه هفت بهروز افخمی جشنواره سی و پنجم، عبوس و نگران کننده است!

این کارگردان در ابتدای این برنامه سینمایی بیان داشت: مجموعا جشنواره امسال، جشنواره عبوسی است و فیلم هایی که تابحال دیده شده چیزی را کم دارد که در جشنواره سال گذشته وجود داشت و آن حس شوخ طبیعی و نمایشی بودن فیلم ها است.

فیلم در وهله اول نباید مردم را خسته و کلافه کند و بتواند حتی موضوعات تلخ را با شیرینی روایت کند. اما امسال کارگردانان مثل معلم اخلاق عبوس در مقام توصیه و نصیحت هستند و با این ژست از موضع بالا به مخاطبان نگاه می کنند.

امیدوارم در ۵ روز دوم جشنواره، فیلم های طنز و شیرین ببینیم. ۵ روز اول جشنواره بسیار نگران کننده است و نمی توانند اکران سال آینده را رونق دهند و حتی ممکن است برخی از این فیلم ها روی اکران را نتوانند ببینند.

مطلبی از قبل در خصوص این کارگردان و برنامه هفت گفته شده بود :

افخمی در سری جدید هفت به دنبال جلب نظر مردم و مسئولین تلویزیون است «سعی دارم برنامه‌ها و افکاری را که به دنبال پیاده کردن آن هستم از طریق رسانه‌ای مانند تلویزیون ارائه سازم و به نظرم می‌توان در این خصوص موفق بود و به دنبال این هستم که مسئولین تلویزیون و مخاطبان را راضی سازم.»

افخمی که قرار است ساخت فیلم آینده خود که اثری جنگی با نام «خمسه خمسه» است را به فصل زمستان موکول کند، طبق گمانه زنی‌ها تا سال آینده با برنامه «هفت» همکاری خواهد داشت و پس از آن که مشغول ساخت فیلم خود خواهد شد، شرایطی جدید برای این برنامه پیش خواهد آمد.

این برنامه هر شب بمناسبت جشنواره فیلم فجر از شبکه ۳ پخش میگردد.

(۸)

9
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>