سروش جمشیدی : رتبه ۹ کنکور کارشناسی شدم , تا مهندسی پیش رفتم انصراف دادم | فیلم

سروش جمشیدی : رتبه ۹ کنکور کارشناسی شدم , تا مهندسی پیش رفتم انصراف دادم | فیلم

سروش جمشیدی : رتبه ۹ کنکور کارشناسی شدم , تا مهندسی پیش رفتم انصراف دادم .

من سروش جمشیدی ۳۶ ساله, متولد تهران ( اصالتا یزدی)، یه اسفندماهی( همه اسفندیا)، یه ادم (تا حالا سعی کردم باشم) که عاشق کمدی ام, ایفاگر نقش نادر در سریال ”در حاشیه ” به کارگردانی مهران مدیری ( مردی که همیشه ممنون و مدیونشون خواهم بود که بی هیچ منتی بهم اعتماد کردن و اجازه دادن خودمو ثابت کنم, همیشه بهترینها رو براشون ارزو میکنم)

سال ۱۳۷۷ هم رادیو بودم, هم تاتر, هم تلویزیون( قابل توجه دوستانی که پرسیدن یا نپرسیدن تو دلشون بود که من تا حالا کجا بودم و یهو از کجا سبز شدم)، ولی خب تو این سالها اون اتفاق خوبی که باید میافتاد , نیافتاد و نشد اونی که باید میشد تا در حاشیه.

امروز دلم میخواد از همه شما خوبان که تو این مدت کم منو شناختین, کنارم بودین و بهم عشق دادین, بهم دلگرمی دادین و کارم رو دوست داشتین, با همه وجودم تشکر کنم.

سروش جمشیدی ، هنرمندعرصه نمایش ، سینما و تلویزیون در مجموعه جدید مهران مدیری با عنوان ” عطسه ” در شبکه های نمایش خانگی حضور دارد.

این مجموعه که نخستین قسمت آن در روز سه شنبه چهاردهم مهرماه در فروشگاههای محصولات فرهنگی پخش شده است همانند دیگر آثار مهران مدیری با مضمون طنز اجتماعی بوده و همانند سریال ” شوخی کردم ” شامل آیتمهای مختلف طنز می باشد.

سروش جمشیدی که پیش از این و برای نخستین بار ، جلوی دوربین مهران مدیری در سریال تلویزیونی ” در حاشیه ” و در یک سکانس قرار گرفته بود ، در ” عطسه “حضور پر رنگ تری را تجربه می کند.

این هنرمند در قسمت نخست این مجموعه در دواپیزود ” استعدادیابی” و ” پیج فروشی ” در کنار مهران مدیری و نصراله رادش به هنرنمایی پرداخته است.

(۱۷۵۲)

1753
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

۵ دیدگاه

  • ایرانی
    پاسخ

    ضمن احترام برای شما، باید به این نکته توجه داشت که رتبه نهم کنکور دانشگاه آزاد یزد (که در حد رتبه ی صد هزار ایران می شود) با رتبه نهم کنکور ریاضی کشور تفاوتی در حد بی نهایت دارد. بهتر است به کنکور ریاضی اشاره نفرمایید یا حداقل بفرمایید که در دانشگاه آزاد یزد فوق دیپلم برق گرفته اید، نه از صنعتی شریف. در ضمن شما به اندازه کافی در کار خود موفق هستید و نیازی به اشاره نمودن به دیپلم ریاضی-فیزیک و کاردانی برق ندارید.

  • راد
    پاسخ

    من یک استاد دانشگاه هستم و صنعتی شریف هم درس خوندم. به دانشجوهای خوبم تو مقطع کارشناسی میگم خوب درس بخونید که بتونید برای مقاطع ارشد و دکترا برید صنعتی شریف درس بخونید. قصد تخریب آقای جمشیدی رو ندارم. دیروز یکی از دانشجوهای خیلی خوب بهم میگفت بابام بهم سرکوفت میزنه میگه “این آقای جمشیدی رتبه ی نه کنکور بوده و میگه برق خوندم، پس حتما صنعتی شریف درس خونده و خودش میگه چند سال بیکار بوده”. جناب آقای جمشیدی، مردم شما رو به عنوان هنرمند پذیرفتن و شما رو دوست دارند. چرا دروغ میگید و باعث میشید دروغ های شما برای دیگران دردسر درست کنه. مرد باش، بیا جلوی دوربین و از مردم معذرت خواهی کن. حداقل صادقانه بگو “نفر نهم ورودی برق دانشگاه آزاد یزد” بودی و برق حتی لیسانس دانشگاه آزاد رو هم نتونستی بگیری. اصلاً نفر مهم برق آزاد یزد که چیزی نیست بخوای مطرحش کنی. چرا آبروی خودت رو می بری و برای دیگران هم دردسر درست میکنی؟ اگه دانشجوهای من رو ناراحت نمی کردی این پیام رو نمی نوشتم

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>