آغاز برنامه هفت با حضور امیر جعفری و مهدی کرم پور کارگردان فیلم سوفی و دیوانه | فیلم

آغاز برنامه هفت با حضور امیر جعفری و مهدی کرم پور کارگردان فیلم سوفی و دیوانه

آغاز برنامه هفت با حضور امیر جعفری و مهدی کرم پور کارگردان فیلم سوفی و دیوانه 

گفتگو با عوامل فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه»

مهدی کرم پور: دیر به دیر فیلم می سازم چون به طور ناخواسته اکران فیلم «پل چوبی» ۲ سال به تعویق افتاد و کمی افسردم کرد. من هم خیلی کند هستم، این روند طولانی شد تا اینکه به «سوفی و دیوانه» رسیدم. قصه شادی از یک عاشقانه خیابانی است و مخاطب می تواند به خوبی با آن رابطه برقرار کند. البته مفاهیم عمیق تری نیز در خود دارد.

امیر جعفری: من درگیر یک تئاتر طولانی بودم که وقت زیادی از من گرفت و نهایتا موفق شدم در فیلم «سوفی و دیوانه» بازی کنم. البته در فیلم آقای مدیری هم کوتاه بازی کردم که به جشنواره نرسید.

ترجیح می دهم همه جور نقشی بازی کنم. دوست ندارم در یک قالب بمانم و همان را تکرار کنم. اخیرا یک کار کمدی قرارداد بسته ام. فیلم جدید آقای حامد محمدی.

کرم پور: قصه «سوفی و دیوانه» لو دادنی نیست و تنها باید آن را دید. قصه پرداخت و جزئیات است. امروز همه کارها آپارتمانی شده و من اصرار داشتم وارد شهر شوم و همین موضوع ساخت فیلم را با دشواری هایی همراه کرده بود. زمانی که هم نسلان من علاقه زیادی به جنس فیلم های کیارستمی داشتند، من فیلم خود را ساختم و همیشه به یک سینمای قصه گو اعتقاد داشتم. امروز هم که با موفقیت های آقای فرهادی، تقلید از سینمای فرهادی به اوج خود رسیده، اما من سعی می کنم فیلم خود را بسازم.

برخلاف فیلم های تلخ و سیاه این روزها، فیلم «سوفی و دیوانه» امیدوارکننده، تمیز، شاد و بامزه ای است. بطور خلاصه فیلم شیرین و سرحالی است.

 

(۲۹)

30
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>