برنامه هفت و گفتگو با رحمان سیفی آزاد و سیما تیرانداز ، کارگردان و بازیگر فیلم سینمایی «ماجان» | فیلم

برنامه هفت و  گفتگو با رحمان سیفی آزاد و سیما تیرانداز، کارگردان و بازیگر فیلم سینمایی «ماجان»

برنامه هفت و  گفتگو با رحمان سیفی آزاد و سیما تیرانداز، کارگردان و بازیگر فیلم سینمایی «ماجان» 

مجری این برنامه تلویزیونی مثل همیشه بهروز افخمی بوده است.

رحمان سیفی آزاد: تجربه کارگردانی به همان سختی ای بود که تصور می کردم. مدیریت یک گروه ۴۰-۵۰ نفره سختی های خودش را دارد. شاید تجربه مدیریتی ام اینجا بدرد خورد و توانستم صبوری کنم. صبوری کردن یکی از مولفه های اصلی کارگردانی ست. معتقدم اگر کارگردان آرامش خود را حفظ نکند می تواند موجب لطمات بسیاری شود.

همه کسانی که در کار حضور داشتند، فیلم را دوست داشتند و با جان و دل کار کردند. فیلم درباره خانواده ای است که بعد از یک فرزند، صاحب فرزند معلول دیگری می شوند و این مسئله مشکلات جدیدی را ایجاد می کند.

سیما تیرانداز: فیلمنامه خوب و داستان انسانی و روان و آشنا برای خانواده ها به همراه نقش متفاوت برای خودم، سبب شد که به سراغ این فیلم بروم. از پذیرفتن این نقش متفاوت خوشحال شدم. بُعد دیگری از یک زن مستقل است و بنظرم نقش دوست داشتنی ای است.

من در فیلم «فراری» هم بازی کرده ام. همکاری با آقای داوودنژاد تجربه خیلی خوبی بود. نقشم را دوست دارم. چرا که از آن نقش هایی است که کمتر درباره آن صحبت می شود و بیشتر دیده می شود.

سیفی آزاد: من فیلمسازی را همواره دوست داشتم و باید روزی سراغش می آمدم. مدیریت برایم سخت بود چون ناخواسته وارد جزئیات همه کارها می شدم و مجبور بودم علی رغم حساسیت های شخصی، کلی نگر می بودم.

(۳۲)

33
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>