اشکان خطیبی در جلوی دوربین خندوانه از آرزوی غیر شخصی خود می گوید | فیلم

اشکان خطیبی در جلوی دوربین خندوانه از آرزوی غیر شخصی خود می گوید

اشکان خطیبی در جلوی دوربین خندوانه از آرزوی غیر شخصی خود می گوید.

که مردم کشورمان در فضا و مکانی زندگی کنند که در آن بخاطر سهل انگاری خودشون و بی مسوولیتی یکسری از مسوولین کشور در رابطه با بعضی امور , زندگیشان را از دست ندهند .

خطیبی با کمال تاسف به بازماندگان سانحه سوختگی پلاسکو تسلیت گفت و در ادامه اذعان داشت که ما مردم باید رفتارمان را تصحیح کرده و برنامه ریزی در خیلی از امور را بالا ببریم تا دیگر از این حوادث دلخراش و ناگوار پیش نیاید و باعث سیاهپوشی ملت عزیزمان نشود .

لاشه تانکر سوختی را مسوولین متهم اصلی سوختن پلاسکو می دانندکه از زیرآوار درآورده شده است  که البته معلوم نیست کدام تانکر است؛ همانی که از ابتدا شایع بود در طبقه دهم است یا تانکر اصلی سوخت.

ویرانه پلاسکو در چند روز همچنان در آتش می‌سوخت.

از روز اول گفته شد تانکرهایی از گازوئیل در این ساختمان بوده است؛ زیرزمین و حتی طبقه دهم. هرچند که دیروز احمد مسجدجامعی، پس از جلسه‌ای با هیات مدیره پلاسکو گفت که وجود تانکر گازوئیل در طبقه دهم پلاسکو، کذب است .

اما بارها گفته شده است کهپلاسکو، به گاز شهری وصل نبود و به همین دلیل از گازوئیل برای سیستم گرمایشی استفاده می‌کرد.

همچنان این آتش بی‌وقفه به سوختن خود تا مدتی ادامه داد و همین امر باعث از بین رفتن زودهنگام اجساد و ایجاد مشکل برای امدادگران در آواربرداری و یافتن اجساد شده بود.

اما به هرحال با گذشت زمان و رسیدن امدادگران به بخش های آخر آواربرداری، آنها توانستند این آتش زیر آوار را کنترل و مهار کنند و آتشفشان ویرانه پلاسکو را بعد از هشت روز خاموش کنند

(۱۴)

15
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>