پژمان بازغی در برنامه زنده هفت از اتفاق خوب امسال در جشنواره می گوید | فیلم

پژمان بازغی در برنامه زنده هفت از اتفاق خوب امسال در جشنواره می گوید

پژمان بازغی در برنامه زنده هفت از اتفاق خوب امسال در جشنواره می گوید.

این اتفاق خوب را تعداد بالای فیلمهای امسال را در جشنواره می داند.خوشحال است که فیلمسازانی که بار اول است فیلم می سارند تعدادشان افزایش یافته است .بازغی دوست دارد این افراذ روز به روز بیشتر شده و تمام جشنواره ها را فتح کرده و جلو بروند.

او به نظرش انتخاب درستی از فیلمها داشته است و فیلمهای خوبی را دیده است .فیلمهایی که نگاه ظریف خانمها در آن دیده شده و نگاه متفاوت به جامعه داشته اند .کارگردانی خوب و فیلمنامه جذاب و به دور از هیاهوی جشنواره ای .بازغی در ادامه می گوید , ژانر سینمای اجتماعی بیش از هرچیزی در انتخاب های سینمایی ام مهم است.

کار هنرمند این است که بخشی از جامعه اش را منعکس کند.لذا گمان می کنم با ساخت فیلم اجتماعی بخشی از دغدغه های مردم را تولید می کنیم که ماندگاری و تاثیرگذاری بیشتری بر مردم دارد.البته فیلم های بفروش هم بازی کرده ام و مثلا سال گذشته با فیلم «بارکد» در جشنواره حاضر شدم. اما به طور کلی دغدغه اولم فیلمسازان اول است.بسیاری از فیلم هایی که من کار کرده ام هم فروش خوبی داشته اند اما معیارم نبوده است.

آرزوی این را داشتم که در ۴۰ سالگی اولین فیلمم را بسازم اما حس می کنم هنوز ولع بازی در نقش های جدید را دارم.اما اگر روزی فیلم بسازم هرگز در آن بازی نخواهم کرد و تمام تمرکزم را بر فیلمنامه و کارگردانی خواهم گذاشت.بنظرم ما قصه های ساده مان را در سینما فراموش کرده ایم.

(۶)

7
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>