محمدرضا علیمردانی از ایده گویش در برنامه تلویزیونی دیرین دیرین می گوید | فیلم

محمدرضا علیمردانی از ایده گویش در برنامه تلویزیونی دیرین دیرین می گوید

محمدرضا علیمردانی از ایده گویش در برنامه تلویزیونی دیرین دیرین می گوید.

در جواب سوال رامبد جوان می گوید اول قرار بود مثل تام و جری درست شود و بدون گویش خاصی پخش شود و بیننده ببیند.مهدی صفیاری ایده دیرین دیرین را داه است .علیمردانی دیده است که این مجموعه حیف است و باید بیشتر دیده شود و تنها کفایت نمی کند با موسیقی پخش شود .

نتیجه ای که رسیدند اینکه از گویش نامفهوم در این مجموعه استفاده کنند که بیشتر مورد توجه بیننده قرار بگیرد .زبانی نامفهوم ولی بامزه و خنده دار.این گویش را در جاهایی که لازم باشد استفاده بشود.

علیمردانی مطمئن بوده است که مجموعه دیرین دیرین بسیار مورد توجه قرار گرفته و می گیرد.در اول سال ۱۳۹۴ به آقای ابوالحسنی گفته است  که دست به دست هم می‌دهیم و یک برند می‌سازیم. تا سال ۱۳۹۵ دیرین دیرین کاملاً برند شد.وی در این مجموعه هر کاری می‌کنداز  علی درخشی می گوید که ایده‌های خلاق دارد و موجود نابغه‌ای است و بسیار دوست‌اش دارد،

در این مجموعه علیمردانی قُد بازی در نمی‌آورد و زیاده‌روی نمی‌کند و وقتی ایده‌ای را می‌دهد پایش نمی‌ایستد.فقط می‌گوید این هم می‌شود.اگر دوست داشته باشند ارائه و اجرا‌ می‌کنند.دوست نداشته باشند دو باره اتود می‌زنند.بارها می‌شود علیمردانی محبور هست  همه کاراکترها را بگوید، بعد می‌بینند خوب نیست و باید فکر دیگری برای‌اش بکنند.گاهی اوقات هم گرفتار فرمایش‌های سفارش‌دهنده هستند.

(۲۷)

28
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>