شقایق دهقان : مردم به طرز عجیبی تلویزیون نگاه نمیکنند | فیلم

شقایق دهقان : مردم به طرز عجیبی تلویزیون نگاه نمیکنند

شقایق دهقان بازیگر طنز شب های برره : مردم به طرز عجیبی تلویزیون نگاه نمیکنند

این بازیگر گفت تلویزیون یک باز نگری جدی در بخش فیلمنامه احتیاج داره.

زمانیکه شب های برره،پاورچین پخش میشد بالی ۹۰ درصد بیننده داشتیم اما الان بطرز عجیبی مردم تلویزیون خودمون و نگاه نمیکنند.

وی در ادامه گفت ۵۰ قسمت کار در حال پخش از شبکه ۵ داشتم اما جالبه بعضی ها که منو تو خیابون میبینند میگند جدید کاری نداشتید !!!

بهم میگفتند شما شبیه یک بازیگری هستید تو سریال ترکی …

با خط قرمز های تلویزیون با همش مخالف نیستم به هر ما در تلویزیون داریم برای عموم کار میکنیم یک چیزهایی رو باید رعایت کنیم.

شقایق دهقان کارهای هنری را در سن ۱۷ سالگی آغاز کرد؛ زمانی که برای گذراندن اوقات فراغت در یکی از کلاس های عروسک گردانی فرهنگسرای امیر کبیر ثبت نام کرده بود (تابستان ۱۳۷۴).

دو سال بعد، هم زمان با امتحانات نهایی سال چهارم دبیرستان از طرف معلمی که در آن کلاس با او آشنا شده بود به یک گروه تئاتر عروسکی که برای جشنواره عروسکی آماده می شدند معرفی شد و آغاز به کار کرد.

سپس از طریق یکی از همکارهایش به گلچهره سجادیه معرفی شد و با همکاری با گروه او اجرای یک نمایش جدی را تجربه کرد. در همین زمان کار نوشتن برای برنامه کودک را هم انجام می داد.

در پاییز سال ۱۳۸۱ پیشنهاد بازی در مجموعه طنز پاورچین را پذیرفت و در پی آشنایی با مهراب قاسم خانی نویسنده و طراح صحنه این مجموعه زندگی مشترک خود را با او با آغاز کرد.

پاورچین نام سریالی تلویزیونی است که در سال های ۱۳۸۱ و ۱۳۸۲ از شبکهٔ تهران پخش شد. کارگردانی این فیلم را مهران مدیری بر عهده داشت و پیمان قاسم خانی نیز سرپرست نویسندگان آن بود.

(۱۶)

17
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>