همین الان در پشت صحنه برنامه خونه خوبه شبکه سه | فیلم

همین الان در پشت صحنه برنامه خونه خوبه شبکه سه | فیلم

همین الان در پشت صحنه برنامه خونه خوبه شبکه سه

همین الان در پشت صحنه برنامه “خونه خوبه” شبکه سه در حال تماشای دیدار پرسپولیس- گسترش فولاد

مبنای برنامه ” خونه خوبه” با محوریت خانواده، به عنوان واحد بنیادی و سنگ بنای جامعه اسلامی و کانون رشد و تعالی انسان و پشتوانه سلامت و با لندگی و اقتدار و اعتلای محتوی کشور درنظر گرفته شده .

درون مایه آن شامل حمایت از عزت و کرامت بانوان، نقش مادری و  خانه داری زنان و مسوولیت تربیتی و معنوی والدین و توانمندسازی اعضای خانواده در مسوولیت پذیری، تعاملات خانوادگی و ایفای نقش و رسالت خود است.

هدف از این برنامه، آموزش گام به گام سبک زندگی ایرانی- اسلامی، آموزش مهارت های زندگی، تقویت روابط فردی و میان فردی اعضای خانواده، آشنایی خانواده ها با حقوق خود، پیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه اعتیاد است.

این برنامه توانایی در داشتن چارچوب مشخص، هدف و به روز بودن محتوای برنامه، استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای تعامل بیشتر با مخاطبان را دارد این درحالیست که استفاده از ظرفیت های مجازی برای تعامل بیشتر با مخاطبان، برگزاری جشنواره فیلم ۶۰ ثانیه ای در راستای تعاملی کردن برنامه، و استفاده از کارشناسان زبده و متخصص است.

(۱۶)

17
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>