انتقاد مصطفی زمانی از ورود بازیگران به عرصه سینما در برنامه هفت | فیلم

انتقاد مصطفی زمانی از ورود بازیگران به عرصه سینما در برنامه هفت | فیلم

انتقاد مصطفی زمانی از ورود بازیگران به عرصه سینما در برنامه هفت 

 

مصطفی زمانی که در برنامه تلویزیونی «هفت» حضور داشت، درباره ورود به عرصه بازیگری اظهار کرد: زمانی آرزو داشتم بازیگر شوم و حال که بازیگر شده‌ام محکم آن را چسبیده‌ام، البته این واقعا یک آرزو نبود، اما از کودکی بازیگری را دوست داشتم. در این راه رویاهایم را جدی گرفتم و وقتی به بازیگری رسیدم بهترین نقش برای ورود به این عرصه برایم پیش آمد.

بازیگرفیلم «من همسرش هستم» با اشاره به اینکه جامعه او را با نقش یوسف می‌شناسد و به همین دلیل سعی می‌کند در نقش‌های دیگر المان‌هایی از آن را تا حدی در نظر بگیرد، افزود: تلاش می‌کنم در فیلم‌هایی که دغدغه خودم باشم،بازی کنم.

در واقع تصمیم گرفتم دنبال بازیگری از یک جنس دیگر یعنی از جنس خودم باشم و از آنجا که همیشه اخلاق‌گرا بودم سینما فرصتی به من داد که خودم باشم، پس می‌توانم بی‌واسطه عاشق، روحانی و… باشم و این زندگی من است.

چهره در بازیگری تاثیرگذار است

زمانی همچنین درباره اینکه جزو بازیگرانی است که به دلیل چهره و استیل خاصش در سینما حضور پیدا کرده و نیز درباره تاثیرگذاری این ویژگی گفت: قطعا چنین ویژگی‌هایی تأثیرگذار است. بازیگران توانمندی را می‌شناسم که می‌توانند در سطح اول بازی کنند، اما شاید این امکان خیلی برایشان فراهم نشود، چون به هر حال چهره تأثیر دارد و چشم پیش از هر چیز چهره را می‌بیند. بنابراین بازیگرانی که به واسطه چهره از اقبال بیشتری برخوردارند، فرصت بیشتری دارند و البته از آن طرف زحمت بیشتری هم باید کشیده شود که ثابت کنند فقط به دلیل چهره حضور ندارند.

در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>