لحظه دستگیری آیت الله هاشمی رفسنجانی در معمای شاه ! | فیلم

[mono_ir_video id=”102160″ qualities=”360,480,720,1080″]

لحظه دستگیری آیت الله هاشمی رفسنجانی در معمای شاه ! | فیلم

لحظه دستگیری آیت الله هاشمی رفسنجانی در معمای شاه !

محمدرضا ورزی کارگردان مجموعه “معمای شاه” توضیحاتی را درباره روند انتخاب بازیگر نقش دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه کرد.

ورزی با اشاره به اینکه حسین باقریان بازیگر نقش هاشمی پیشتر هم سابقه بازیگری داشته به سینماروزان گفت: ایشان قبلاً هم سابقه بازیگری داشته است و در “معمای شاه” نیز ابتدا برای بازی در نقش فریدون جوادی حضور داشت. نقش فریدون جوادی زیاد بلند نبود و به‌لحاظ دیالوگ هم کوتاه بود. یکی از روزهای ایفای نقش وقتی در حالات چهره باقریان دقیق شدم متوجه شدم کلیت صورت ایشان شبیه به آقای هاشمی است و برای همین گفتم بیا تست گریم بزن و نتیجه تست هم شباهت ۹۸ درصدی با آقای هاشمی بود!

کارگردان “معمای شاه” درباره کاراکتر فریدون جوادی که باقریان پیش از شخصیت هاشمی آن را ایفا کرده گفت: برخلاف تصورات فریدون جوادی جزو همکلاسیان فرح در پاریس بوده و ابداً رابطه‌ای با وی نداشته است و آشنایی دوران تحصیل بوده که باعث می‌شود به رییس دفتری فرح برسد. این کریم پاشا بهادری بود که با فرح روابط دوستانه داشت و بنا بود با وی ازدواج کند.

هاشمی گریم را تأیید کرد

این کارگردان درباره آگاهی شخص هاشمی رفسنجانی از حضور حسین باقریان در نقش خودش اظهار داشت: بعد از اینکه تست گریم نهایی شد گریمها را نشان آقای هاشمی دادیم و ایشان هم خوشش آمد و گفت شبیه من است. حتی در همان جا یکی از نزدیکان ایشان بحثهایی را مطرح کرد درباره تفاوت فرم بینی ولی آقای هاشمی گفت حتی بینی‌اش هم شباهت دارد.

(59)

60
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>