افشا حقوق باور نکردنی احسان علیخانی مجری ماه عسل | فیلم

[mono_ir_video id=”100862″ qualities=”360,480,720,1080″]

افشا حقوق باور نکردنی احسان علیخانی مجری ماه عسل

افشا حقوق باور نکردنی احسان علیخانی مجری ماه عسل

مهمان برنامه ماه عسل از مجری این برنامه میپرسد : شما درامد خودت چقدر که الان اینهمه سایت ها و اینهمه فحش بهت میدن چرا از خودت دفاع نمیکنی ؟

احسان علیخانی رو به مهمانها : شما هم شنیدید؟ از جایی که احساس کردم یه دستمایه یی شد که دیگران بتونند روش موج سواری کنند و هر چی که دوست دارند بگن.

شاید هیچکسی اینکارو نکنه حالا چه بد چه خوب ! من اینو خیلی صریح اعلام میکنم دستمزد من بابت این برنامه این دستمزد حاصل یکسال دویدن مه یعنی من  در طول سال جایی  دیگه نیستم کاری دیگه نمیکنم اجرای دیگه یی نمیکنم برنامه دیگه یی هم نمیسازم .

یکسال با دوستان میدوییم از دورترین نقطه های این کشور که سوژه پیدا کنیم قصه پیدا کنیم که تعریف کنیم ماراتن ما میشه همین یک ماه ( رمضان ) دستمزذ من تو این برنامه 45 میلیون میباشد.

کت و شلوارم و باید خودم بخرم مدیر شبکه مون هم برام کارت به کارت نمیکنه باید بخرم تنم کنم که آراسته بیام که خاطر مردم مکدر نکنم.

ماه عسل یک برنامه زنده تلویریونی با زمینه اجتماعی-معنوی و با حضور مهمان‌هایی از متن جامعه می‌باشد که از سال ۱۳۸۶ تا کنون هر سال ماه رمضان قبل از افطار از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

ایده اولیه این برنامه متعلق به احسان علیخانی می‌باشد که پس از اجرای برنامه‌های مناسبتی جزر و مد در سالهای ۸۴ و ۸۵ تصمیم گرفت خودش برنامه‌ای مستقل برای ماه رمضان بسازد و این گونه بود که ماه عسل از سال 86 متولد شد.

مهمان‌های این برنامه غالباً مردم عادی جامعه هستند که توانسته‌اند در زندگیشان کار مهمی انجام بدهند یا در زندگی افراد دیگر تأثیرگذار بوده‌اند و یا حادثه مهمی در زندگیشان رخ داده است.

 

 

 

 

(239)

240
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>