حرف های مهران مدیری درباره فوتبال بانوان که با اعتراض روبرو شد | فیلم

[mono_ir_video id=”100739″ qualities=”360,480,720,1080″]

حرف های مدیری درباره فوتبال بانوان که با اعتراض روبرو شد | فیلم

حرف های مدیری درباره فوتبال بانوان که با اعتراض روبرو شد.

کارگردان برنامه دورهمی به میزان پولی که در باشگاه‌ها هزینه می‌شود اشاره و تصریح کرد:«طبق آمار باشگاه‌های فوتبال در سال بیش از 500 میلیارد تومان هزینه می‌کنند.

آیا این هزینه خروجی داشته است؟

آیا فوتبال به عنوان یک سرگرمی به اندازه پولی که هزینه کردهکارآیی و سرگرمی داشته؟ ایا مردم به اندازه دهه 60 تا 70 لذت می‌برند؟

این همه هزینهمی‌کنیم اما آخرین تصاویر قهرمانی فوتبال ملی و باشگاهی ما تقریباً رنگ و رو رفته است. دودهه از پیروزی برابر استرالیا می‌گذرد اما هنوز 8 آذر را جشن می‌گیریم.

مدیری در بخش پایانی صحبت‌هایش پیرامون فوتبال به بانوان اشاره و به حمایت از آنها پرداخت و گفت: «یک ورزشی هم هست به اسم فوتبال  بانوان که در آن پولی نیست، دیده هم نمی‌شود. در غیر استانداردترین زمین‌ها دنبال توپ می‌دوند در سفرها شب در مینیبوس می‌خوابند، برای یک سال قرارداد 7 میلیونی می‌گیرند.

عشق به فوتبال در دهه 60 و 70را می‌شود در فوتبال بانوان امروز لمس کرد. چند وقت پیش هم دیدیم که چقدر در آسیا درخشیدند و توجه دنیا را به خود جلب کردند اگر نسبت پولی که میان آقایان و بانوان حفظ کنیم و به موازات پول پرداخت شود حداقل با سه گل بانوان از آقایان فوتبال ایران پیش هستند».

(26)

27
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>