حضور کامران تفتی در برنامه دورهمی مهران مدیری | فیلم

[mono_ir_video id=”99882″ qualities=”360,480,720,1080″]

حضور کامران تفتی در برنامه دورهمی مهران مدیری

حضور کامران تفتی در برنامه دورهمی مهران مدیری

او با توجه به موضوع برنامه «دورهمی» گفت: اساسا من آدم غارنشینی م به خاطر فضای ناامن دنیای مجازی از تلگرام، اینستاگرام و دیگر شبکه‌های مجازی دوری می‌کنم و این فضاها را دوست ندارم.
در ادامه مهران مدیری به خوش صدا بودن و خوانندگی کامران تفتی اشاره کرد و خواست که این بازیگر سینما و تلویزیون برای تماشاگران قطعه‌ای را اجرا کند و اینبار «دورهمی» برای اولین بار شاهد اجرای زنده کامران تفتی در یک برنامه تلویزیونی بود.
پس از اجرای موسیقی،وی در خصوص تجاوز به حریم هنرمندان و همچنین کپی و دانلودهای غیر قانونی آلبوم‌های موسیقی.
گفت: گروهی مدت‌ها زحمت می‌کشند یک اثر خوب به بازار بیاید و بعد ما با کوتاه‌ترین مسیر، تمام تلاش‌های او را نابود می‌کنیم و یکی از بزرگترین تجاوزها در حریم موسیقی اتقاق می‌افتد.

کامران تفتی در روز ۱۹ فروردین ماه سال ۵۸ هجری شمسی در شهر تهران متولد شد و بنا به علاقعه اش به بازیگری او از سال ۷۶ فعالیت های هنری اش را شروع کرد .

کامران تفتی در پاسخ به بین خوانندگی و بازیگری کدام را انتخاب می‌کند؟
بیان کرد: تخصص من بازیگری است و از همین حرفه و صحنه اجرا به خوانندگی رسیدم.
هر وقت قرار باشد یک کار کنم به حتم بازیگری است.

وی فیلم و سریال های زیادی را تا کنون بازی کرده است از جمله خواب و بیدار , زیر هشت , سریال خط , ششمین نفر , بی صدا فریاد کن , راز پنهان , و … از نکات جالب زندگی کارمران تفتی پدر اوست . اردشیر تفتی نیز در سینما و تلویزیون در عرصه بازیگری فعالیت می کند.

به هدف شلیک کن (محمد کتیرایی)

سلام بر عشق (اصغر نعیمی، ۱۳۸۸)

پایان نامه (حامد کلاهداری ۱۳۸۹ )

مرگ کسب و کار من است (۱۳۸۹)

گلوگاه (فیلم)

رسوایی(مسعود ده نمکی)

(249)

250
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>