برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان از محبوب ترین برنامه های تلویزیون در سالهای اخیر به شما می رود. این برنامه در بیشتر مواقع آخر هفته ها از شبکه نسیم پخش می شود. خندوانه شامل بخش های گوناگونی از جمله مصاحبه با اشخاص معروف چون هنرمندان , بازیگران , ورزشکاران و همچنین بخش های طنز مانند استندآپ کمدی چهره های برجسته و استعداد های شناخته نشده می باشد.

ایده این برنامه از خود رامبد جوان است. او سالها در اندیشه ساخت چنین برنامه ای بوده اما هرگز نتوانسته با شبکه ای به توافق برسد. سرانجام قرعه به شبکه نسیم رسید و این شبکه توانست خودش را با همین برنامه در دل مخاطبینش جا کند.  خندوانه از برنامه های تاثیرگذاری بوده که حتی سلبریتی تولید کرده؛ مانند کمدین هایی که سالانه در مسابقه استندآپ کمدی خندوانه شرکت میکنند و پس از آن معروف می شوند.

رامبد جوان کارنامه درخشانی در دنیای بازیگری دارد. او حتی چندین فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی را کارگردانی کرده و فیلمی با موضوع ماجرایی جنایی با عنوان نگار با بازی همسرش نگار جواهریان را روی پرده سینماها برده است. طبق نظر سنجی ها رامبد جوان در برنامه خندوانه به عنوان مجری بسیار موفق عمل کرده و این برنامه طرفداران بسیاری دارد.

برنامه خندوانه در اینستاگرام :  khandevaneh_official@

موج آنلاین در اینستاگرام :  mowjonline@

(۷)

8
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>