روایت مهران مدیری از مشکلات کار با تلفن همراه در برنامه دورهمی | فیلم

[mono_ir_video id=”99737″ qualities=”360,480,720,1080″]

روایت مهران مدیری از مشکلات کار با تلفن همراه در برنامه دورهمی | فیلم

روایت مهران مدیری از مشکلات کار با تلفن همراه در برنامه دورهمی 

 

بخشی از نقد برنامه دورهمی :

وی در پاسخ به این سوال که انتقادهایی نسبت به این برنامه به ویژه درخصوص رفتار مجری این برنامه در فضای مجازی انعکاس داشته است گفت: قبول دارم که در برنامه بعضاً سوالاتی مطرح شده که با فرهنگ ایرانی – اسلامی همخوانی ندارد و نیز با رفتار تنبیه آمیز مجری شأن میهمانان برنامه نادیده گرفته شده است؛ این موارد که به ما انعکاس داده شده است و بررسی کردیم بلافاصله به عوامل برنامه تذکر جدی داده شده است تا نسبت به موارد اخلاقی و رعایت سبک زندگی ایرانی اسلامی دقت بیشتری شود.

حال سوال اصلی این است که این رفتار مدیری دقیقا در چه وجهی با فرهنگ ایرانی اسلامی ما مغایرت دارد؟ چرا ما جنبه انتقادپذیری را در مردممان افزایش ندهیم؟ چرا جسارت لازم برای برخورد با عدم صداقت در فرهنگ ما نهادینه نشود؟ چه اشکالی دارد سلبریتی های ما (مانند آنچه مدیری از رضا یزدانی پرسید و او مجبور شد درآمد ماهیانه اش را لو بدهد) یادبگیرند با مردم صادق باشند و حقایق را به صورت علنی مطرح کنند؟ حال این میان به فرض سبیل سروش صحت هم اندکی کوتاه شود یا موی نیما فلاح تراشیده شود، متولیان فرهنگی بهتر است به جای ایرادات بی اساس به تبیین هدف این کارها بپردازند. این که مردم و البته هنرمندان یادبگیرند صادق باشند، چیزی را از هم پنهان نکنند و اگر شاهد نقض قانون بودند – مانند آنچه در گرفتن تلفن همراه شخص فیلمبردار پیش آمد – به راحتی آنها را معرفی کنند.

 

(45)

46
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>