سکانسی از سریال بچه های نسبتا بد با بازی مرحوم علی طباطبایی | فیلم

[mono_ir_video id=”99026″ qualities=”360,480,720,1080″]

سکانسی از سریال بچه های نسبتا بد با بازی مرحوم علی طباطبایی

سکانسی از سریال بچه های نسبتا بد با بازی مرحوم علی طباطبایی

سریالی است که مردم می توانند مابه ازای بیرونی شخصیت ها را در آن ببینند.همه چیز این سریال مثل زندگی است.

سریال بچه های نسبتا بد  پنج کاراکتر اصلی دارد که چهار نفر آن ها در سرقت از موسسه خیریه دست دارند. این شخصیت ها عبارتند از:

همایون با بازی اشکان خطیبی .

بلند پروازی است که می خواهد یک شبه ره صد ساله را برود. می خواهد به هر قیمتی شده به طبقه بالای جامعه وارد شود.

سمیر با بازی میلاد کی مرام .

او در اطراف شهر مکانیکی داشته اما الان بیکار و ورشکسته شده. او هیچ وقت نتوانسته آن طور که باید و شاید کاری برای زن و بچه اش انجام دهد. از این بابت نگران است بویژه آن که همسرش هم باردار شده.

رهی با بازی علی طباطبایی.

در اثر یک اشتباه خیلی بزرگ دردسر عجیبی برای پدرش درست کرده. پدرش برای دادن بدهی او پول نزول گرفته تا زندان نیفتند . پدرش از پس این قرض بر نمی آید و علیرغم بیماری به زندان می افتد. حالا او برای بیرون آوردن پدرش دست به هر کاری می زند.

تورج با بازی یوسف تیموری.

تئورسین و برنامه ریز سرقت.خودش از جمله کسانی است که در ازدواج های دست جمعی خیریه ثبت نام کرده با این رویا که ۱۰ سکه جایزه را بگیرد. پادوی یک صرافی است که شوخی شوخی ایده اش درباره سرقت جدی می شود.

عطا با بازی حمید گودرزی.

پسری مهربان و از خانواده ای فرهنگی است که به خاطر مهربانی و صداقت، مورد سوء استفاده قرار گرفته و مدتی به زندان افتاده. آزاد شده آن چهار جوان سکه های خیریه را از او می دزدند و این شروع ماجراهای دیگری برای اوست.

(116)

117
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>