امشب در برنامه هفت بررسی ژانر ترس و وحشت در سینما | فیلم

[mono_ir_video id=”98978″ qualities=”360,480,720,1080″]

امشب در برنامه هفت بررسی ژانر ترس و وحشت در سینما

امشب در برنامه هفت بررسی ژانر ترس و وحشت در سینما

امشب در این برنامه سینمایی قرار است به تجزیه و تحلیل و بررسی ژانر ترس و وحشت در سینما پرداخته شود

هفت برنامه یی ست که سعی دارد علاوه بر اینکه مسائل و مشکلات سینما و عوامل و نیروهای انسانی آنرا مطرح و رفع نماید.

رسالتی دیگر را نیز دست اندرکاران این برنامه در نظر گرفته اند آنهم آموزش مخاطب سینما و خطی مشی دادن به سینماگران الی الخصوص جوانان و کمک به سینمای بدنه وتجاری کشور.

سینمایی که بتواند بدون پول نفت درامد خود را از گیشه کسب نماید نه از تولید.

بهروز افخمی که سالهای بعد از انقلاب حضوری پر رنگ در عرصه ی تصویر و به ویژه سینما داشته چند وقتی ست که مجری این برنامه میباشد.

نشستن بر صندلی برنامه هفت علاوه بر تسلط بر اجرا سواد سینمایی نیز میخواهد که افخمی این را بخوبی میداند.

سینماگری که رگ خواب مخاطب را میداند اینرا میتوان در فیلم هایش به وضوح دید سینماگری که با فیلم عروس و شوکران توانست بسیاری از جوانان را به سینما کشانده حواشی بسیاری برای فیلم خود درست کند.

شوکران که داستان پرستاری را روایت میکند که به مرد شوهر متاهلی دل میبنند و به صیغه یی او در میاید و در پایان فیلم خود را به کشتن میدهد.

افخمی را که در کارنامه خود نمایندگی مجلس شورای اسلامی  را نیز داشته باید جزو کارگردانان تاثیرگذار سینمای بعد از انقلاب دانست .

کسی که در جوانی سریال گوچک جنگلی را با موضوع نهضت جنگل و زندگی میرزا کوچک خان ویارانش را روایت میکند که این خود نشان از توان وجسارت جوانی دارد که آن سالها توانسته  با این پروداکشن بزرگ و حجم زیادی از بازیگر و عوامل کار کند.

 

(28)

29
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>