وحید تاج با آهنگ ای آهوی گریزان به آشیانم خوش آمدی در شبکه نسیم | فیلم

[mono_ir_video id=”98484″ qualities=”360,480,720,1080″]

وحید تاج با آهنگ ای آهوی گریزان به آشیانم خوش آمدی در شبکه نسیم

وحید تاج با آهنگ ای آهوی گریزان به آشیانم خوش آمدی از شبکه نسیم پخش شد.

وحید تاج (متولد ۱۳۶۲ در دزفول) است و در سنین نونهالی فنون ابتدایی موسیقی آوازی را نزد پدر و در کانون خانواده آموخت و پس از آن به شکل رسمی وارد این عرصه شد.

وی در ادامه از محضر اساتید مشهوری همچون حمید رضا نوربخش، علی اکبر شکارچی، علی نقی افشارنیا بهره برد و پس از آن در کارگاه های آموزشی ‘محمدرضا شجریان‘ شرکت و اکنون یکی از شاگردان وی محسوب می شود.

تاج دارای مقام نخست آواز جشنواره موسیقی خوزستان در سال ۸۵، مقام نخست جشنواره موسیقی جوان کشور در سال ۸۶ و چند مقام دیگرکشوری می باشد

و حدود دو سال پیش نیز توانست با قطعه ‘پارسی’ برگرفته از شاهنامه فردوسی در فستیوال بین المللی ایتالیا مقام نخست را کسب کند..

وی فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته موسیقی در سال ۱۳۸۶و کارشناسی ارشد رشته آهنگسازی دانشگاه سوره در سال ۱۳۸۸است.

از این خواننده جوان کشور تا کنون آثاری از جمله آلبوم ‘خانه غریب’ منتشر شده و آلبومی با عنوان ‘شیدا و عارف’ نیز بزودی روانه بازار خواهد شد.

وحید تاج، خواننده جوان موسیقی ایرانی یکی از همین افراد است که طی مدت فعالیت خود توانسته موفقیت‌هایی را کسب کرده و توجه مخاطبان موسیقی ایرانی را به خود جلب کند.

 

(972)

973
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>