بخشی از سریال طنز مرد هزار چهره با بازی مهران مدیری | فیلم

[mono_ir_video id=”98141″ qualities=”360,480,720,1080″]

بخشی از سریال طنز مرد هزار چهره با بازی مهران مدیری

بخشی از سریال طنز مرد هزار چهره با بازی مهران مدیری

این مجموعه روایتگر داستانی اجتماعی است و موقعیت‌های مختلفی را به تصویر می‌کشد که ممکن است برای هر شخصی اتفاق بیفتد تا به جای دیگری اشتباه گرفته شود.

مرد هزار چهره نام مجموعه طنزی است که هر شب از شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران در ایام نوروز ۱۳۸۷ پخش شد، «مرد هزار چهره» عنوانی است که در این داستان به مسعود شصت‌چی نقش اول فیلم به بازیگری مهران مدیری اطلاق می‌شود.

کارگردان این سریال مهران مدیری است و پیمان قاسم‌خانی سرپرست گروه نویسندگان. مجید و حمید آقاگلیان تهیه کنندهٔ سریال «مرد هزار چهره» هستند.

این سریال تلویزیونی که قرار بود در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در ایام نوروز پخش شود، طی ۱۳ قسمت در ۱۳۳ نوروز خاتمه یافت.

ویژگی  مرد هزارچهره تعدد لوکیشن و تفاوت‌های فراوان کار با آثار قبلی مهران مدیری است.

در این سکانس امیر حسین رستمی،سیامک انصاری و مهران مدیری هنرنمایی میکنند.

گام‌های اولیه مدیری  برای ورود به عرصه مجموعه‌های دنباله‌دار با “جایزه بزرگ” برداشته شد و او با “مرد هزار چهره” این گام را تثبیت کرد.
او با تکیه بر گروه نویسندگان که در کارهای ۹۰ شبی هم با او همکاری می‌کنند، این بار از تعداد نویسندگان بیشتر بهره برد تا علاوه بر این وجه در عرصه کارهای طنز خود هم قدمی جدید بردارد.

پیمان قاسمخانی سرپرست نویسندگان مجموعه که همواره نگاه ویژه به اقتباس در سینما و تلویزیون دارد، ایده اولیه را از کتاب “پخمه” به عاریت گرفت تا با ایرانی کردن آن بر بستر جامعه روز این بار کارشان را در معرض انتقادات از پیش تعیین‌شده قرار دهد.

مسعود شصتچی کارمند بایگانی اداره ثبت احوال که شیرازی و غریب بودنش در تهران تنها بهانه‌ای می‌شود در قالب شخصیت های مختلف یرود.

 

(29)

30
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>