معرفی آلفرد هیچکاک و سینمای وحشت قسمت 3 از برنامه هفت | فیلم

[mono_ir_video id=”94448″ qualities=”360,480,720,1080″]

معرفی آلفرد هیچکاک و سینمای وحشت قسمت 3 از برنامه هفت

معرفی آلفرد هیچکاک و سینمای وحشت قسمت 3 از برنامه هفت

مرد پر حرف فیلم یا همان برونو به درب منزل مرد تنیسور میاید مرد که از دیدن او متعجب شده از او میپرسد اینجا چیکار میکنی ؟ اونم اینوقع شب!!!

برونو جواب میدهد مثل اینکه از دیدن من خوشحال نشدی؟یه هدیه کوچیک برات آوردم.

تنیسور در جواب میگوید منظورت چیه ؟

برونو عینکی با شیشه ی شکسته را نشان تنیسور میدهد.

تنیسور میگوید جریان چیه ؟

مرد در جواب میگوید فکر میکنی مال کیه ؟

تنیسور عینک را در دست دارد و میچرخاند و خیره به شیشه شکسته اش است

مرد ادامه میدهد خیلی سریع انجامش دادم اصلا زجر نکشید.

سریع کارو تموم کردم،میدونم الان تعجب کردی.اما اصلا نگران نباش هیچ کس منو ندید.

مرد پرحرف گناهکاری ست که البته از سوی مخاطب دوست داشته میشود،او دست به قتل زنی میزند که مخاطب و همچنین شخصیت بیگناه ماجرا نیز مشتاق نابودی اش هستند و حتی پیش از وقوع قتل برتای انجام آن وسوسه هم شده اند.

اما با اینهمه قاتل روانی داستان هیچکاک پس از کش و قوس فراوان و با اجرای یک صحنه ی پر زحمت در شهر بازی با ماندن زیر ارابه های اسب پرنده نابود شده و کشته میشود.

تنیسور بیگناه نهایت از اتهام قتل تبرئه میشود و با لطف برونو یا همان مرد پر حرف داستان هیچکاک برای کشتن همسر مزاحمش  به نامزد محبوبش نیز میرسد.

وقتی از “سینما وحشت” سخنی به میان می اید،محال است که ذهن ما به اثار عظیم کارگردان فقید سینما و استاد دلهره، “الفرد هیچکاک” معطوف نشود.

فیلمهای  “psycho” ، “rope” ، ” Strangers On A Train ” ،”Rear window” و… هنوز هم با اینکه بیش از 70 سال از اولین اثار حرفه ای هیچکاک میگذرد،در ژانر وحشت و جنایی حرف اول را میزنند.

 

 

 

 

 

(21)

22
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>