لحظه انفجار ماشین خواننده گروه دنگ شو و توضیحات میلاد باقرى در خندوانه | فیلم

لحظه انفجار ماشین خواننده گروه دنگ شو و توضیحات میلاد باقرى در خندوانه | فیلم

لحظه انفجار ماشین خواننده گروه دنگ شو و توضیحات میلاد باقرى در خندوانه

گروه موسیقی « دنگ شو » دیشب ۱۳ دی ماه ساعت ۲۳ به خندوانه  رفتند.

اعضای دنگ‌شو دیشب با رامبد جوان درباره موسیقی و موضوعات مختلف گفتگو کردند.

میلاد باقری خواننده گروه دنگ شو با صدایی دلنشین در خندوانه با رامبد جوان به گفتگو پرداخته و قطعه آتش و باد را خواند.

طاها شجاع‌نوری نوازنده و خواننده گروه موسیقی دنگ شو قبلا درباره‌ی حضورش در دنگ شو پس از آلبوم «دلتنگ شو» و ادامه مسیرش در کار موسیقی حرف زد.

گر آب دریا کم شود آن‌گه برو دلتنگ شو به نام شنونده دانا بعد اعلام می‌کند از این پس به عنوان خواننده و نوازنده یا هر نقش دیگری که خواسته شود، در گروه موسیقی «دنگ شو» خواهد بود و از این پس کارش را به عنوان یکی از اعضای گروه موسیقی «با صبا» ادامه خواهد داد.

گروه موسیقی دنگ‌شو که در سال١٣٨۶ فعالیت رسمی خود را با اولین اجرایش در فرهنگسرای ارسباران آغاز کرد؛ در طول این سال‌ها اتفاقات مختلفی را تجربه کرد.

اتفاقاتی از قبیل ممنوع‌الفعالیت شدن، جدا شدن برخی اعضای اصلی گروه، جدا شدن امیر نعمتی و سپنتا مجتهدزاده از این گروه که همه و همه برای گروه جوانی مثل «دنگ‌شو» می‌توانست ناگوار باشد.

علیرغم همه این مسائل طاها شجاع‌نوری و شایا شجاع‌نوری به عنوان پایه‌گذاران «دنگ‌شو» ایستادند و سعی کردند موسیقی‌شان را در بین مخاطبان‌شان زنده نگه دارند.

دنگ شو، موسیقی را که یک خواننده دیگر وارد جامعه کرد به‌گونه‌یی دیگر با سبک و سیاق خاص خود ادامه داد.

(۳۳)

34
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>