از گروه دنگ شو طاها و شایا شجاع نوری مهمان خندوانه می شوند | فیلم

گروه دنگ شو  طاها و شایان شجاع نوری مهمان خندوانه می شوند

گروه دنگ شو طاها و شایا شجاع نوری مهمان خندوانه شدند و با رامبد جوان به گفتگو پرداختند

طاها شجاع‌نوری نوازنده و خواننده گروه موسیقی دنگ شو قبلا درباره‌ی حضورش در دنگ شو پس از آلبوم «دلتنگ شو» و ادامه مسیرش در کار موسیقی حرف زد.

گر آب دریا کم شود آن‌گه برو دلتنگ شو به نام شنونده دانا بعد اعلام می‌کند از این پس به عنوان خواننده و نوازنده یا هر نقش دیگری که خواسته شود، در گروه موسیقی «دنگ شو» خواهد بود و از این پس کارش را به عنوان یکی از اعضای گروه موسیقی «با صبا» ادامه خواهد داد.

گروه موسیقی دنگ‌شو که در سال١٣٨۶ فعالیت رسمی خود را با اولین اجرایش در فرهنگسرای ارسباران آغاز کرد؛ در طول این سال‌ها اتفاقات مختلفی را تجربه کرد.

اتفاقاتی از قبیل ممنوع‌الفعالیت شدن، جدا شدن برخی اعضای اصلی گروه، جدا شدن امیر نعمتی و سپنتا مجتهدزاده از این گروه که همه و همه برای گروه جوانی مثل «دنگ‌شو» می‌توانست ناگوار باشد.

علیرغم همه این مسائل طاها شجاع‌نوری و شایا شجاع‌نوری به عنوان پایه‌گذاران «دنگ‌شو» ایستادند و سعی کردند موسیقی‌شان را در بین مخاطبان‌شان زنده نگه دارند.

دنگ شو، موسیقی را که یک خواننده دیگر وارد جامعه کرد به‌گونه‌یی دیگر با سبک و سیاق خاص خود ادامه داد.

تلفیق موسیقی ایرانی با سازهایی مثل پیانو، ساکسیفون و کاور آثار قدیمی که هر کدام خاطره‌یی از دوران دور داشتند.

به هر حال در طول این سال‌ها به سبب سبک خاص «دنگ‌شویی‌ها» توجه زیادی به‌خصوص از سوی اهالی سینما به این گروه شده است.

 آلبوم جدید «دنگ‌شو» با عنوان «اتاق گوشواره» روانه بازار موسیقی شد که به دلیل حضور دوخواننده حرفه‌یی موسیقی ایرانی- علی زند‌وکیلی و سعید آتانی- در آن با آلبوم‌ها و تک قطعات پیشین این گروه تفاوت‌های اساسی داشت.

(۲۵۳)

254
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>