هدایت هاشمی (اوس موسی) دهان رحمت عاشق سریال پایتخت را می بندد | فیلم

[mono_ir_video id=”92787″ qualities=”360,480,720,1080″]

هدایت هاشمی (اوس موسی) دهان رحمت عاشق سریال پایتخت را می بندد

هدایت هاشمی ( اوس موسی ) دهان رحمت عاشق سریال پایتخت را می بندد .

نقش رحمت را هومن حاج عبداللهی ایفا می کند که عاشق سوسن فامیل اوس موسی می شود که اوس موسی آب پاکی را به دستانش می ریزد و می گوید سوسن تحصیلکرده است و نه از لحاظ ظاهر و نه هیج چیز دیگر به او شباهت ندارد البته به در می گوید تا دیوار بشنود .

هدایت هاشمی در هفدهم اسفند ماه سال ۱۳۵۳ در شهر سبزوار متولد شد ولی تا زمان سربازی در شهر مشهد زندگی کرده‌است و در آنجا به ورزش فوتبال نیز می‌پرداخته‌است.

این بازیگر دارای مدرک تحصیلی «کارشناسی ارشد کارگردانی» است و از سال ۱۳۷۷۷ به طور حرفه‌ای بازی در تئاتر را آغاز کرده‌است.

نخستین فیلم سینمایی با بازی وی یک بوس کوچولو به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا است.

بعد از چندین سال جدایی از همسر سابقش (نگار عابدی) با مهشید ناصری از بازیگران تئاتر ازدواج کرده و هم اکنون منتظر فرزند جدید خود هستند.

هدایت هاشمی با نگار عبدی بعد از اتمام تحصیلات اش ازدواج کرد و صاحب یک دختر بنام اما نیز شدند، اما این زندگی دوام چندانی نداشت و در نهایت این دو از بکدیگری جدا شدند؛ نگار عابدی در مورد این ماجرا می گوید :وقتی دخترم هنوز به دبستان نرفته بود من و همسر سابقم ، هدایت هاشمی حس کردیم که مسیر زندگی مان را باید از هم جدا کنیم به همین خاطر مدتی به اتفاق دخترم به منزل پدر و مادرم رفتم تا کارهای مربوط به جدایی انجام شود.

(110)

111
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>