حضور محمد شیری و یادآوری خاطرات در برنامه اکسیر | فیلم

[mono_ir_video id=”92455″ qualities=”360,480,720,1080″]

حضور محمد شیری و یادآوری خاطرات در برنامه اکسیر

حضور محمد شیری و یادآوری خاطرات در برنامه اکسیر ,از ده سال پخش برنامه گروه اقتصاد که در آن محمد شیری حضور داشته است . از بی وفایی ها و از اینکه دیگر سراغ این هنرمند نمی آیند و از او بازی نمی گیرند .

فرزاد حسنی که مجری برنامه اکسیر است از همکلاس بودن با پسر محمد شیری , بهروز شیری می گوید .  بهروز شیری که به گفته فرزاد حسنی بازیگر خوبی بود الان در رشته موسقی در حال فعالیت می باشد.

شیری  متولد مشهد می باشد ، 30 بهمن 1328

او درباره تولدش می گوید : من تو بیمارستان به دنیا نیامدم .  من توی خانه توسط قابله های قدیم به دنیا آمدم. اولین فرزند خانواده هم بودم.

پدر شیری در تهران با یك دختر تهرانی ازدواج می كند و بعد به اتفاق هم به مشهد می روند.

بعد از سه سال بچه دار می شوند و چهار سال بعد هم به خاطر مادرم كه بچه تهران بوده، پدرم مجبور می شود ما را به تهران بیاورد. محمد شیری قبل از سریال برره مهران مدیری  اصلاً تصمیم نداشته است  هیچ وقت طنز كار کند، چون فكر می كرده در این عرصه جوان ترها آمده اند و با ارائه كارهای قوی شان دیگر جایی برای او نیست.

اما وقتی حضور امثال آقای اویسی را دیدم كه چه قدر موفق و خوب هم كار می كنند،تصمیم گرفتم من هم خودم را امتحان كنم.

از طرفی با سابقه ای كه در كارهای طنز دارد (مثل «سیمای اقتصاد»، «چمدان» و «كارآباد») احساس می كند تماشاچی از او در قالب كاراكترهای طنز راضی تر است.

 

(37)

38
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>