بدلکاران و مشکلات شغل آنها در برنامه هفت ( قسمت سه ) | فیلم

[mono_ir_video id=”92359″ qualities=”360,480,720,1080″]

بدلکاران و مشکلات شغل آنها در برنامه هفت قسمت 3

بدلکاران و مشکلات شغل آنها در برنامه هفت قسمت 3

مشکلی که ما بدلکاران داریم اینه که مسیولی که باید از ما حمایت منه بهر دلیلی حمایت نمیکنه و فقط عشق و علاقه ست که ما را نگه میداره اگه بیاین تو کاره بدلکاری متوجه میشید که اون چیزی که یهمون بعنوان دستمزد میدن بسیار ناچیزه. این بخشی از گلایه های بدلکاران در برنامه هفت بود.

در خلاصه تاریخچه بدلکاری باید گفت :

شاید نخستین کسانی که کارهای شگفت انگیز انجام می داده اند و باعث شگفتی و در بیشتر موارد موجب خنداندن مردم می شده اند، دلقک ها بوده اند که البته مدت زمانی دراز، پیش از مطرح شدن شان در میان توده ی مردم، در دربار پادشاهان و امپراتوران کار می کردند. به عبارت دیگر، در آغاز این سرگرمی از آنِ پادشاهان بود و مردم عادی امکان استفاده از آن را نداشتند.
دلقک ها در دربارهای سراسر جهان با نام های مختلف حضور داشتند و با انجام دادن حرکت های آکروباتیک، پشتک و وارو زدن، شکلک درآوردن، کشتی گرفتن و زدو خوردهای ساختگی و … زمینه ی سرگرمی و شادمانی درباریان را فراهم می آوردند.

حرکات هولناک بدلکاران در تاریخ سینمای جهان واقعا سطح سینمای اکشن را بسیار بالا برده و جذابیت هایی به این نوع از فیلم ها داده اند.

بدلکاران حرکات بسیار خطرناکی را انجام می دهند که اگر انسان های عادی سراغ این کارها روند مطمئنا مرگ در انتظار آنان خواهد بود.

ساخت هیچ فیلم اکشن و حتی کمدی-اکشنی بدون بهره گیری از بدل کاری های مرگبار به پایان نمی رسد. حتی اگر تمام بینندگان این دست از فیلم ها بدانند در واقعیت هیچ یک از شخصیت های فیلم در خطر نیستند.

بدل کاران همواره جان و سلامت خود را برای تولید چنین فیلم هایی به خطر می اندازند.

(8)

9
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>