خاطره بازی مهدی فخیم زاده با مرحوم پیمان ابدی در برنامه هفت | فیلم

[mono_ir_video id=”92032″ qualities=”360,480,720,1080″]

خاطره بازی مهدی فخیم زاده با مرحوم پیمان ابدی در برنامه هفت | فیلم

مهدی فخیم زاده در برنامه هفت از پیمان ابدی یاد می کند که پیمان می خواسته با او همکاری کند اما به دلیل اینکه تربیت شده خارج از کشور و آن ابزار است قبول نکرده است .

چون در ایران با همون امکاناتی که در اینجا هست خود را وقف داده اند اما کسی که در خارج کار می کند این امکانات برایش قابل هضم نیست و شاید نتوان برایش برآورده ساخت .

پیمان جلالی ابدی زاده ۱۱ آبان ۱۳۵۱ در برزن یوسف‌آباد تهران است.

او در ۶ سالگی به ورزش اسکی پرداخت و در ۱۲ سالگی برای ادامه تحصیل به آلمان و شهر کلن سفر کرد.

پیمان ابدی طراح و کارگردان صحنه های اکشن بود.

وی همچنین به چهار زبان انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی و ایتالیایی تسلط داشت.

رشته تخصصی ورزشی او شیرجه (Diving) بود.

او در مسابقات قهرمانی جهان، قهرمانی اروپا و قهرمانی آلمان، رویهم رفته ۳۷۷ مدال کسب نمود و به خاطر شیرجه بی همتایش در فرانکفورت، موفق به ثبت نام خود در رکوردهای گینس گردید.

با طراحی و اجرای صحنه های اکشن در پروژه های پـُرآوازه ای مانندهشدار برای کبرا ۱۱، پلیس های موتورسوار ، ۱۰۰ درجه، دلقک، و فرشتگان وحشی، مهارت‌های علمی و فنی خود را به نمایش گذاشت.

پیمان ابدی در سال ۱۳۸۵ به ایران بازگشت و یک آموزشگاه حرفه ای اکشن تاسیس نمود. پیمان ابدی در ۲۰ آذر ۱۳۸۶ با ساناز نوروززاده ازدواج کرد.

او سرانجام در عصر روز چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ در حین اجرای یک صحنه اکشن، در تله‌فیلم چشم‌های نامحسوس به کارگردانی محسن موسویان جان خود را از دست داد.

پیکر او در قطعهٔ هنرمندان بهشت زهرا تهران به خاک سپرده شده‌ است.

(53)

54
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>