علیرضا فتحی (رییس صنف بدلکاران) و حمایتش از بدلکاران | فیلم

علیرضا فتحی (رییس صنف بدلکاران) و حمایتش از بدلکاران

علیرضا فتحی (رییس صنف بدلکاران ) و حمایتش از بدلکاران .

به گفته ایشان بدلکاران دیده نمی شوند هیچ , ای کاش به حقشان برسند.

همچنین می گویند که بدلکاری به عنوان یک تخصص بین سینماگران جا نیفتاده است.

علیرضا فتحی سال‌ها تجربه طراحی بدلکاری را در آثار مختلف سینمایی و تلویزیونی دارد و کارهای او در سریال‌هایی همچون «مختارنامه»، «دیوار» و «عملیات ۱۲۵» دیده شده است.

بدلکاری یکی از شاخه‌هایی است که پررنگ‌ترین بخش کارهای اکشن را تشکیل می‌دهد.

علیرضا فتحی سرپرست «گروه بدلکاران خیبر» می‌باشد که سال‌های سال در این حیطه فعالیت کرده علاوه بر این، رئیس صنف انجمن بازیگران ایران نیز می‌باشد، به گفته فتحی از کودکی به این حیطه علاقه‌مند بودم و یادم است که از پنج سالگی می‌رفتم بالای ارتفاع و خودم را به پایین پرت می‌کردم.

در سن ۱۳ سالگی وارد حیطه ورزش شدم و از کشتی شروع کردم و بعد وارد رشته‌های دیگر شدم.

ضمن اینکه دوره‌های بازیگری را نیز گذراندم در چندین فیلم نیز بازی کرده‌ام.

در سریال‌ها و فیلم‌هایی چون مختارنامه، بوعلی‌سینا و. . . بازی کردم و الان هم پیشنهاد بازی دارم ولی چون فرصتش را ندارم فعلاً روی بدلکاری متمرکز هستم.

همچنین در ادامه : زمانی که به حرفه‌ای علاقه‌مند باشی قاعدتاً دنبال یادگیری‌اش می‌روی و به عنوان مثال اگر بخواهی از ارتفاعی پرتاب شوی آنقدر خودت را می‌اندازی که بالاخره نحوه و قاعده کار دستت بیاید، در مورد من هم همین‌طور بود.
علیرضا فتحی در حال حاضر فقط شاگردانش بدلکاری را انجام می‌دهند. آخرین کار اجرایی خودش در مجموعه نردبانی برای آسمان بود که همه تعجب کردند و آقای لطیفی گفتند به دلیل شباهت بسیاری بود که با آقای داودنژاد داشتم.

 

(۸۳)

84
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>