عذرخواهی بهنوش بختیاری از پدر روی آنتن زنده تلویزیون در شب یلدا | فیلم

[mono_ir_video id=”90973″ qualities=”360,480,720,1080″]

عذرخواهی بهنوش بختیاری از پدر روی آنتن زنده تلویزیون در شب یلدا | فیلم

بهنوش بختیاری که چندی پیش در یک برنامه تلویزیونی، گفته بود که در گذشته و پیش از معروف شدنش از سوی پدر مورد بی مهری و بی توجهی قرار داشته، به صورت رودررو از پدرش عذرخواهی کرد.

بهنوش بختیاری در برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی از رفتار غیر مسئولانه پدرش در قبال فرزندان انتقاد می کند و از سختی های فراوان پیش روی زندگی اش برای رسیدن به جایگاه فعلی می گوید.
متاسفانه نسل پدران جامعه امروز ایرانی به دلیل جهل و عدم آموزش، نتوانستند مسائل اجتماعی و خانوادگی را تحلیل و حل نمایند و نتیجه آن، رویگردانی نسل جدید و تحصیل کرده از منش پدرانشان است. مسلما اگر پدرها، بینش و درک کاملی از موضوعات روزمره داشتند و مهارت ارتباط گیری صحیح با فرزندان و همسر(ان) خویش را بلد بودند، بسیاری از مسائل و مشکلات خانوادگی پیش نمی آمد.

بهنوش بختیاری با حضور در ویژه برنامه ماه عسل که به مناسبت عیدسعید فطر پخش می‌شد، صحبت‌های غیرمنتظره‌ای از زندگی شخصی و مشکلاتی که در سنین جوانی داشت، بیان کرد.

بختیاری در این برنامه از کارکردن در آموزشگاه، خرید و فروش قطعات کامپیوتری و حتی فروش لباس‌های شخصی‌اش برای پرداخت شهریه و گذراندن زندگی‌ روزمره صحبت کرد.

(39)

40
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>