حضور سام درخشانی و مازیار فلاحی در برنامه ویتامین ث علی ضیا | فیلم

[mono_ir_video id=”90959″ qualities=”360,480,720,1080″]

حضور سام درخشانی و مازیار فلاحی در برنامه ویتامین ث علی ضیا

حضور سام درخشانی و مازیار فلاحی در برنامه ویتامین ث علی ضیا 

در این ویدیو خاطره انگیز آقای بازیگر  خواننده پر احساس پاپ را در این برنامه غافلگیر میکند.

سام درخشانی میگوید مازیار دو تا از ترک هاشو که فروخته بود تو آلبوم ش آورد.

فلاحی و ضیا با تعجب به او نگاه میکنند.

درباره ی مجری ویتامین ث و خود علی باید گفت.

برنامه «ویتامین 3» که تا قبل از نوروز 93 هر روز با اجرای علی ضیا روی آنتن می رفت با وجود ضعف های زیادی که داشت .

اما تا حدی توانسته بود به یک برند در میان برنامه های صبحگاهی تبدیل شود و کاری کند که مخاطبان در ساعات اولیه روز، کانال تلویزیونشان را روی شبکه سه تنظیم کنند.

با رفتن ضیا، برنامه تعطیل شد و اینطور به نظر می رسید که شبکه سه بدون ضیا دیگر تمایلی به ادامه آن نداشته باشد .چون به هر حال برنامه، برنامه ای بود که خوب یا بد به دست ضیا شکل گرفته بود و درصدی از مخاطبان هم به خاطر او تماشایش می کردند.

قضیه اما طور دیگری پیش رفت و بعد از عید فطر، بدون آنونس و خبر قبلی، «ویتامین 3» روی آنتن رفت؛ آن هم بدون علی ضیا و با اجرای چند مجری جدید.

کمترین تصوری که می شد از «ویتامین 3» بدون علی ضیا داشت، این بود که علی زاهدی پای مجریان بهتر از او رابه این برنامه باز کند تا حداقل نشان دهد برنامه در نبود او هم می تواند سرپا بماند اما…

برنامه ای که از دو هفته قبل تحت عنوان «ویتامین 3» رأس ساعت هشت صبح روی آنتن شبکه سه می رود، نه تنها با بدترین برنامه علی ضیا هم برابری نمیکند.

(59)

60
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>