آزاده زارعی در برنامه دورهمی با مجری گری مهران مدیری | فیلم

[mono_ir_video id=”90090″ qualities=”360,480,720,1080″]

آزاده زارعی در برنامه دورهمی با مجری گری مهران مدیری | فیلم

گفتگوی مهران مدیری با آزاده زارعی که پس از بازی در سریال “ آوای باران ” به سیندرلای سینمای ایران شهرت یافته ، در برنامه دورهمی.
«آزاده زارعي» بازيگر نقش باران يکي از اين بازيگران جديد است که ماجراهاي سريال حول محور شخصيت او مي‌گردد. زارعي متولد 10 خرداد سال 1368 است و کارگرداني خوانده.

بچه‌هايي که از کودکي با او بزرگ شده‌اند و ديده‌اند که در کودکي جنس او با آنها فرق داشته لقب سيندرلا را برايش انتخاب کرده‌اند. حتي آفرين هم به باران مي‌گويد اينقدر تو ادا و اصول داري که با همه ما متفاوت هستي. بچه‌ها به او اين نام را داده‌اند و رويش مانده است. حتي در يک قسمتي شکيب به باران مي‌گويد که تو با بقيه فرق مي‌کني.

اسم «سيندرلا» يک نوستالوژي براي خود باران دارد و در دوران کودکي هم قصه‌اي که زيور براي او تعريف مي‌کند سيندرلا و ماجراهاي نامادري‌اش است.

تا اينکه بعدها وقتي که در آن خرابه به او مي‌‌گويند سيندرلا خودش هم با اين نام انگار ارتباط برقرار مي‌کند و آن را دوست دارد. به خاطر اينکه ياد زيور مي‌‌افتد و فکر مي‌کند او نامادري‌اش بوده و حالا او آواره شده. در حقيقت باران خودش از اسم سيندرلا استقبال مي‌کند و تا آخر هم سيندرلا مي‌ماند.

(97)

98
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>