جعفر والی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون از سریال معمای شاه میگوید | فیلم

[mono_ir_video id=”88023″ qualities=”360,480,720,1080″]

جعفر والی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون از سریال معمای شاه میگوید

جعفر والی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون از سریال معمای شاه میگوید.

جعفر والی بازیگر پیشکسوت تئاتر:«من در طول عمرم یک کار انجام دادم که خیلی پشیمانم؛ سریال معمای شاه. ما در این دوران زندگی کردیم. والله این‌طور نبود. به خدا این‌طور نبود که این سریال روایت می‌کند.»

وی که در معمای شاه نقش «روح الله خالقی» را ایفاء می کرده ادامه میدهد در آن زمان اصلا اینطور که در سریال است نبود و این سریال هجویه ای است.

«علی لدنی» تهیه کننده این سریال  در جواب این بازیگر واکنش نشان داده گفت

 

این مطالب در شرایطی عنوان می شود که سازندگان سریال بیشترین همکاری را با او  داشته و حتی در مواقعی که آقای جعفرخان والی قادر به حفظ کردن دیالوگ ها نبودند و کار ضبط سریال به برداشت های طولانی و مختلف می انجامید، گروه سازنده با صبر و بردباری فراوان این وضعیت را تحمل کرده و با همراهی مسوولانه سعی کرده اند خللی به نقش وی وارد نشود. حالا مشخص نیست چرا ایشان چنین اظهاراتی را درباره سریال بیان کرده اند.»

لدنی در ادامه  «آن دوران این‌طور نبود که این سریال روایت می‌کند» گفت: «بازیگری در کسوت و پیشینۀ جعفر والی قاعدتا باید پیش از حضور در اثری، فیلم نامه را خوانده باشند.

اگر در مورد معمای شاه فیلم نامه ای که به ایشان داده شده را مطالعه نکرده باشند، اشکالی حرفه ای و جدی به وی وارد است.

لدنی در پایان با ابراز تاسف بابت پاسخ نامناسبی که جعفر والی به رفتار مهربانانه گروه سازنده داده اند گفت: «گروه سازنده معمای شاه با والی مانند یک پدر رفتار کردند. ایشان حتی تا آخرین لحظات همکاری با سریال نیز از حضور در جمع سازندگان سریال ابراز رضایت می کردند.و این گفته ها برایشان عجیب است.

 

 

(15)

16
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>