مهرانه مهین ترابی در سکانس تاثیر گزارسریال همسران و حس مادر شدن | فیلم

[mono_ir_video id=”87542″ qualities=”360,480,720,1080″]

مهرانه مهین ترابی در سکانس تاثیر گزارسریال همسران و حس مادر شدن

مهرانه مهین ترابی در سکانس تاثیر گذار سریال همسران و حس مادر شدن که فرزندی ندارد و با ورود یک دختر بچه به اسم سارا بسیار احساس وابستگی می کند و جدایی از آن خیلی برایش سخت است .

ولی در آخر با این مساله کنار می آید و همسرش ( فردوس کاویانی ) در بهبودی سارا و زندگیش خیلی تلاش می کند چون پدر و مادر این دختر در آستانه جدایی هستند . م

هین ترابی متولد سال ۱۳۳۶ در کرج، بازیگر ایرانی است.

تحصیلات:  لیسانس بازیگری و کارگردانی

تاهل: مجرد

او فرزند چهارم یک خانواده هفت نفری است و جز او کسی در خانواده فعالیت هنری ندارد. اولین تجربه بازیگری او ایفای نقشی در تئاتر تله نوشته محسن یلفانی و به کارگردانی خانم دیانا و در سال 1356 بود.  دارای لیسانس بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران می باشد.  مهین ترابی راجع به این سوال که چرا ازدواج نکرده است جواب داد ازدواج را دوست داشتم اما باید تنها می ماندم , من هم عاشق فرزند هستم و دوست دارم برای افراد خانواده ام آشپزی کنم .

از آنجا که بازیگری وجودم را ساخته بود نمی توانستم به راحتی از حرفه ام بگذرم.

با تئاتر آغاز کرد و با فیلم گل بهار (1365) به سینما آمد. اما در تلویزیون درخشید. با مجموعه تلویزیونی ̎خیرالله صندقچه اسرار̎ مطرح شد و با نقش آفرینی زیبایش در مجموعه تلویزیونی همسران به محبوبیت رسید. او همچنان یکی از بازیگران موفق تلویزیون به شمار می رود.

(56)

57
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>