آهنگ زیبای سریال یانگوم با صدای زیبای الساندرو سافینا | فیلم

[mono_ir_video id=”86558″ qualities=”360,480,720,1080″]

آهنگ زیبای سریال یانگوم با صدای زیبای الساندرو سافینا | فیلم

سریال بیاد ماندنی و خاطره انگیز جواهری در قصر سالها قبل از صداوسیما پخش میشد.اینجا هم خواننده تنور اوپرای ایتالیایی سافینا که در ویدیو قبلی موزیک ویدیو ازش گذاشتم در ساندترک این اثر OST همکاری کرده و با صدای زیباش رو موسیقی حزن انگیز و احساسی این سریال که تم شرقی و کره ای بسیار دلنشینی داره زیبایی کارو دوچندان میکنه.حتما ببینید هم خاطره انگیزه هم دلنشین.

این مجموعه طولانی ۵۴ قسمتی براساس ماجرای واقعی زنی ساخته شده که اولین و احتمالاً تنها زنی است که نامش در تاریخ به‌عنوان پزشک خصوصی پادشاه ثبت شده‌است. ماجرا در زمان سلسله چوسان می‌گذرد زمانی که جامعه مشخصاً سیستم طبقاتی دارد و سنت‌های مردسالارانه بر آن حکمفرماست. این دوره از تاریخ هر چند از نظر اقتصادی در وضعیت مساعدی به سر می‌برد اما به دلیل درگیری‌های داخلی بر سر قدرت میان خانواده سلطنتی و دولت از ثبات سیاسی برخوردار نیست. در میانه این کشمکش و هرج و مرج داستان زندگی دختری نقل می‌شود که نه از طریق داشتن ارتباط با سران قدرت بلکه از طریق بخشندگی و برخورداری از روحیه شکست‌ناپذیر قصد دارد لقب یانگ گوم (یانگوم) بزرگ را از جانب شخص پادشاه دریافت کند.

(92)

93
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>