میر طاهر مظلومی بازیگر سینما و تلویزیون در سریال تلویزیونی سی امین روز| فیلم

[mono_ir_video id=”85886″ qualities=”360,480,720,1080″]

میر طاهر مظلومی بازیگر سینما , تُاتر و تلویزیون در سریال تلویزیونی سی امین روز

میر طاهر مظلومی بازیگر سینما , تُاتر و تلویزیون در سریال تلویزیونی سی امین روز که مثل تمام نقش هایش خوب ایفا کرده است نقش کلیدی دارد .میرطاهر مظلومی (متولد 1353– تهران) بازیگر و دوبلور اهل ایران است .

فیلم های سینمایی اش :ﺍیرﺍن برگر ‏(۱۳۹۳‏),جنجال در عروسی ‏(۱۳۹۳‏),فصل بلوغ ‏(۱۳۹۳,آتیش بازی (۱۳۹۲),کالسکه [۱۳۹۲],متل قو (۱۳۹۱),مروارید (۱۳۹۱),شبکه (۱۳۹۰),صداست که می‌ماند (۱۳۹۰),گشت ارشاد (۱۳۹۰),پایان‌نامه (۱۳۸۹),روز رستاخیز (فیلم ۱۳۸۹) در نقش ولید بن عقبه و …. . مظلومی سریالهای زیادی کار کرده است از جمله :بچه‌های هور (۱۳۸۵),آدمخوار (۱۳۸۵),بزرگمرد کوچک (۱۳۸۶),عمارت فرنگی (۱۳۸۷),کلانتر (۱۳۸۸),سربازان اعدام (۱۳۸۹),بچه‌ها نگاه می‌کنند (۱۳۸۹),قفسی برای پرواز (۱۳۸۹),خانه بی‌پرنده (۱۳۸۹),سی‌امین روز (۱۳۸۹),دفترخانه شماره ۱۳ (۱۳۸۹),قهوه تلخ (۱۳۹۰),دختری با نام آهو (۱۳۹۰),عید من و بابام (۱۳۹۰),تا ثریا (۱۳۹۰),حرف مردم [فیلم تلویزیونی – ۱۳۹۰],تاکسی تهران (۱۳۹۱),چمدان (۱۳۹۱),سال‌های حادثه (۱۳۹۱) …. 

همسر مظلومی درباره این بازیگر محبوب می گوید: وقتی مردم را می بینم که نسبت به میرطاهر ابراز لطف و محبت می کنند، خوشحال می شوم. وقتی به میرطاهر کاری پیشنهاد می شود از من می خواهد تا سناریو را بخوانم و درباره نقشی که قرار است ایفا کند، نظر بدهم. وقتی هم کار مورد قبولش واقع شد به او کمک می کنم تا بتواند نقش خود را حفظ کند و مقابل دوربین به بهترین شکل ارائه بدهدتا وتقی دخترمان به دنیا نیامده بود، من به خاطر علاقه به همسرم سر لوکیشن اغلب کارهایش می رفتم و تمرینات او و همکارانش را می دیدم، ‌اما از وقتی بچه دار شدیم، به خاطر مسئولیتی که نسبت به فرزند خود حس می کنم، دیگر فرصت پیدا نکرده ام سر لوکیشن بروم.


 

(75)

76
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>