گفتگوی فرزاد حسنی با حمید گودرزی و به یاد آوردن مرحوم خسرو شکیبایی | فیلم

[mono_ir_video id=”85868″ qualities=”360,480,720,1080″]

گفتگوی فرزاد حسنی با حمید گودرزی و به یاد آوردن مرحوم خسرو شکیبایی

گفتگوی فرزاد حسنی با حمید گودرزی و به یاد آوردن مرحوم خسرو شکیبایی , گودرزی از عشقش به شکیبایی می گوید که بار اول که مرحوم را دیده است اشک از چشمانش سرایز شده و وقتی قصد بوسیدن دست استاد را داشته مرحوم خودش می خواسته دست گودرزی را ببوسه , حمید گودرزی تقلید صدای شکیبایی را در برنامه تلویزیونی حرف تو برف می کند و می گوید جلوی خود ایشان هم این کار را انجام میداده .حمید گودرزی (زاده ۲ آذر ۱۳۵۶)، فارغ التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است. وی فعالیت هنری را با بازی در نمایش «کشتی اسپرانزا» به کارگردانی محمد رحمانیان آغاز کرد. نخستین تجربه سینمایی او، بازی کوتاهی در فیلم «سهراب» به کارگردانی سعید سهیلی می‌باشد. حمید گودرزی به غیر از حرفه بازیگری به کار موسیقی هم علاقه داشته و می پردازد.

خسرو شکیبایی که بازیگر محبوب سرزمینمان بوده و یادش و کارهایش از ذهن ما پاک نمی شود ,در 7 فروردین 1323 در تهران متولد و در 28 تیر 1387 دار فانی را وداع گفت. در شناسنامه نامش خسرو است ولی خانواده و نزدیکان او را محمود صدا می کردند. پدر خسرو سرگرد ارتش بود و وقتی او 144 ساله بود بر اثر سرطان از دنیا رفت.

(44)

45
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>