گفتگوی شبنم قلی خانی با فرزاد حسنی در مجموعه تلویزیونی حرف تو برف | فیلم

[mono_ir_video id=”85402″ qualities=”360,480,720,1080″]

گفتگوی شبنم قلی خانی با فرزاد حسنی در مجموعه تلویزیونی حرف تو برف

گفتگوی شبنم قلی خانی (بازیگر) با فرزاد حسنی در مجموعه تلویزیونی حرف تو برف شبنم قلی خانی به تازگی صاحب فرزند دختری شده است و نام شانا را برای او انتخاب کرده است بدون تعارف باید گفت او یکی از محبوب ترین بازیگران سریال های تلویزیونی است.

قلی خانی که با مجموعه «مریم مقدس» در هجده سالگی خود را به عنوان پدیده بازیگری کشورمان مطرح کرد، در هر سریالی که حضور داشته، موفق عمل کرده و توانسته رضایت مخاطبان را جلب کند.

اما حالا یک سالی می شود که از خانم قلی خانی کار جدیدی روی آنتن تلویزیون نرفته و فیلم جدیدی هم از او اکران نشده است و او کم کارترین دوره هنری خود را سپری می کند.

شبنم قلی خانی متولد 16 آبان ماه 1356 در  تهران می باشد.

تحصیلاتوی دارای دیپلم ریاضی فیزیک است و در دانشگاه در رشتهٔ تئاتر قبول‌شد و گرایش طراحی صحنه را برگزید.

چندی پس از آن، در کنکور کارشناسی ارشد در گرایش کارگردانی تئاتر مشغول به تحصیل شد و هم‌اکنون فارغ‌التحصیل شده‌است. او از سال ۲۰۰۴ عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد ایران بود و به آموزش بازیگری و تئاتر می‌پرداخت.

وی هم‌چنین بازیگری به کودکان را برای چندین سال در یک مؤسسهٔ فرهنگی تدریس می‌کرد.

او به علت کار شخصی همسرش و ادامه تحصیل در مقطع دکترای رشته کارگردانی تئاتر از ابتدای سال ۹۲ به استرالیا نقل مکان کرده است و دراین رابطه می گوید اول همسر و فرزندش در الویت است بعد بازیگری.

شبنم قلی خانی بازیگری را از سال 1376 با بازی در تئاتر آغاز نمود .

پس از آن با حضور در فیلم سینمایی مریم مقدس به کارگردانی شهریار بحرانی توانست به خوبی بدرخشد و شناخته شود .

وی در این فیلم نقش مادر حضرت مسیح را ایفا می نمود .

 

 

(59)

60
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>