صحنه بدل کاری در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ با بازی بیتا سحر خیز | فیلم

[mono_ir_video id=”85397″ qualities=”360,480,720,1080″]

صحنه بدل کاری در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ با بازی بیتا سحر خیز

صحنه بدل کاری در پشت صحنه سریال ماه و پلنگ با بازی بیتا سحر خیز

مژگان صادقی بجای بیتا سحر خیز بدل کاری میکند.

بیتا سحر خیز در نقش ملکا ایفای نقش کرده است.

سریال ماه و پلنگ که پیش از این ملکا نام داشت به کارگردانی احمد امینی و تهیه کنندگی  آرمان زرین کوب تولید شده است.که البته در اواخر کار با دو کارگردان فیلمبرداری میشده است.

این سریال  از شنبه 8 آبان ماه 95 در 30 قسمت 45 دقیقه ای از شبکه سوم سیما آغاز شد و در اواخر آذرماه به پایان رسید.که با حاشیه هایی همراه بوده بطوریکه بسیاری از قسمت های آن به گفته کارگردان آن یعنی احمد امینی حذف شده که واکنش ها و اعتراض هایی از سمت این کارگردان را بهمراه داشته است.

سعید مطلبی نویسنده با تجربه و کار کشته این سریال اینچنین میگوید:

قصه «ماه و پلنگ» روایت شهری از انسان‌هایی است که بهشت خوشبختی و سعادت خود را در جهنم دروغ و انتقام و زیاده خواهی نابود می‌کنند. در این سریال دو قهرمان وجود دارند و هر قسمت از آن با تعلیقی به پایان می‌رسد.

در خلاصه داستان آمده :  دزد برای هر خانه راه ورودی می یابد و شیطان در هر دل بهانه ی حضوری. حاج صنعان نعیمی باور داشت که ۶۰ سال درِ دل را بر روی شیطان بسته نگاه داشته است و باور داشت این بسته بودن دل تا زمان مرگ ادامه می یابد.

بازیگران صاحب نامی همچون داریوش ارجمند، علی شادمان، شاهرخ استخری، ویدا جوان، بیتا سحرخیز، آتنه فقیه نصیری، فرهاد جم، شیوا خنیاگر، مریم کاظمی، علی سلیمانی، سعید داخ، صدرالدین شجره، امیر محمد زند، شهروز ابراهیمی، پوراندخت مهیمن، شهین تسلیمی در این سریال ایفای نقش کرده اند.

(39)

40
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>