گفتگوی مهران مدیری با آزاده صمدی در مجموعه تلویزیونی دورهمی | فیلم

[mono_ir_video id=”85392″ qualities=”360,480,720,1080″]

گفتگوی مهران مدیری با آزاده صمدی در مجموعه تلویزیونی دورهمی

گفتگوی مهران مدیری با آزاده صمدی , بازیگر در مجموعه تلویزیونی دورهمی که شایعات بداخلاق بودنش را رد می کند و می گوید خیلی هم خوش اخلاق است و آن چیزی که فقط ناراحتش می کند بی احترامی است و اینکه آدمها یکذره کم محبت شده اند و کم لطف و اینکه هر چیز در جای خودش نباشد و بی نظمی ناراحتش می کند .

آزاده صمدی در 17 دی 1357 در لاهیجان متولد شد. او پس از گذراندن دوره کارشناسی تئاتر در دانشگاه سوره، دوره کلاس های بازیگری کارنامه (با مدیریت پرویز پرستویی) گذراند.آزاده صمدی در تئاتر بی شیر و شکر حمید امجد ایفای نقش کرد.

سپس در تله تئاتر دریاروندگان محمد عاقبتی بازی و پس از مدتی برای بازی در سریال تلویزیونی راه بی پایان همایون اسعدیان انتخاب شد. صمدی با بازی در مجموعه تلویزیونی راه بی پایان به شهرت رسید.آفریقا نام فیلمی است به کارگردانی هومن سیدی که در سال 1389 ساخته و در اواخر سال1391 در شبکه نمایش خانگی (ویدیو) توزیع شد. آزاده صمدی برای بازی در این فیلم دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن (بخش آثار ویدیویی) از بیست و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد.او همسر سابق هومن سیدی (بازیگر و کارگردان) است و یک دختر دارد.

 

(68)

69
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>