صحبت های لاله صبوری بازیگر سینما و تلویزیون راجع به رعایت قانون | فیلم

[mono_ir_video id=”85303″ qualities=”360,480,720,1080″]

صحبت های لاله صبوری بازیگر سینما و تلویزیون راجع به رعایت قانون | فیلم

صحبت های لاله صبوری بازیگر سینما و تلویزیون راجع به رعایت قانون که باید به آن  احترام گذاشت صحبت می کند صبوری متولد خیابان شوش تهران می باشدو در سال 1346 به دنیا آمده است .

صبوری معمولاً نقش‌هایی را بازی می‌کند که شیطنت خاص و شیرینی در آن تداعی می‌شود.

وی مدتی است به نویسندگی روی آورده و براساس یکی از نوشته‌هایش، در نظر دارد کارگردانی فیلمی را نیز آغاز کند. به نوشته روزنامه همشهری، لاله صبوری گفته‌است از نیمه دوم سال آینده قطعاً ساخت یک مجموعه تلویزیونی را با استفاده از طرح‌ها و نوشته‌های خودش آغاز می‌کند.

او در سریال ۲۶ قسمتی من نه منم که از شبکه ۲ سیما پخش شد در کنار حسن پورشیرازی و نیما فلاح بازی کرده است.

وی همچنین سابقهٔ مجریگری در شبکهٔ جام جم داشته است. یکی از سریال‌های دیگری که لاله صبوری کار کرده سریال این زمینی‌ها می‌باشد که از تلویزیون پخش شد.

کارهای تلویزیونی ایشان از جمله :

بگذار آفتاب برآید,,جنگ ۷۷,این زمینی‌ها,رستوران خانوادگی,فقط به خاطر تو,گروه هفت,بانویی دیگر,دوقلوها,کمربندها را ببندیم,من نه منم,بزرگمرد کوچک,جاده در دست ساخت,عینک آفتابی,معراجی ها,خانه ای روی تپه می باشد که مثل همیشه خوب ایفا کرده است .

 

(26)

27
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>