سینا حجازی خواننده پاپ در مجموعه حرف تو برف از شبکه 3 سیما | فیلم

[mono_ir_video id=”85298″ qualities=”360,480,720,1080″]

سینا حجازی خواننده پاپ در مجموعه حرف تو برف از شبکه 3 سیما

سینا حجازی خواننده پاپ در مجموعه حرف تو برف از شبکه 3 سیما,سینا حجازی تا کنون ۴۴ تک آهنگ منتشر کرده که در اینترنت در دسترس همگان قرار گرفته‌است. بیشتر ترانه‌های سینا حجازی را خود او گفته‌است. وی ۴ ترانه از حسین صفا و یک ترانه از محسن شیرالی خوانده‌است. او با خواندن تیتراژ مجموعهٔ تلویزیونی مسیر انحرافی، وجههٔ یک خوانندهٔ رسمی را به خود گرفت و در مدت‌زمان کوتاهی خودش و آثارش را به جامعهٔ موسیقی معرفی کرد.نخستین آلبوم او با نام رؤیا در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ منتشر شد.

سینا حجازی كه به تازگی به جمع خوانندگان مجاز پیوسته و آلبومش هم روانه بازار شده است، یكی از خوانندگانی است كه با ارائه سبكی متفاوت خیلی زود به چهره‌ای محبوب و پرطرفدار تبدیل شده و حالا كه به جایگاه قابل‌توجهی دست پیدا كرده، با قدرت می‌گوید كه فرزند صدرالدین حجازی است و هرگز از پارتی و رانت برای به شهرت رسیدن استفاده نكرده.

جالب است كه در این سال‌ها، صدرالدین حجازی هم هرگز برای پسرش متوسل به پارتی‌بازی نشده و او نیز روش كاری پسرش را می‌پسندد. در یكی از روزهای بهاری در استودیوی شخصی سینا حجازی ‌مهمان این پدر و پسر هنرمند شدیم؛ پدر و پسری که با بیش از 30 سال اختلاف سن خیلی خوب یكدیگر را درك می‌كنند و یك‌جور تله‌پاتی جالب میان آنها جریان دارد,فرزاد حسنی مجری مجموعه حرف تو برف فرزاد حسنی که نویسنده و گوینده رادیو و بازیگر هم می باشد در خانی آباد تهران متولد شده است .و تحصیلات حسنی مهندسی مکانیک از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی که در این مجموعه با خیلی از هنرمندان از جمله سینا حجازی به گفتگو می پردازد .

 

(26)

27
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>