پرستو صالحی بازیگر تلویزیون در اینستاگرام خود از اوتیسم میگوید | فیلم

[mono_ir_video id=”85081″ qualities=”360,480,720,1080″]

پرستو صاحی بازیگر تلویزیون در اینستاگرام خود از اوتیسم میگوید | فیلم

پرستو صالحی بازیگر تلویزیون در اینستاگرام خود از اوتیسم میگوید

او همچنین سفیر اهدا عضو و مبارزه با استعمال دخانیات نیز می باشد.

او که چندی پیش یعنی در ماه رمضان سال پیش مهمان برنامه ماه عسل به مجری گری احسان علیخانی بوده از زندگی شخصی خود و خانواده و از اعتیاد شدید پدرش به مواد مخدر گفته است.

او که در این برنامه با برادرش حضور یافته بود از افسوس خود در جهت ترک پدر گفت و اینکه شاید میتوانستم اگر پا فشاری میکردم پدرم را نجات میدادم اشک های او در ماه عسل همه مخاطبان و مجری برنامه را متاثر نمود.

و شاید بتوان گفت طرفداران بیشتری بعد از برنامه ماه عسل و جسارت و شجاعت بازگو کردن مسائل خانوادگی بطور زنده آنهم روی آنتن تلویزیون برای خود ایجاد کرد .

پرستو صالحی جزو اولین کسانی بود که به خانواده حبیب تسلیت گفت .

و حتی بر سر مزار خواننده مطرح کشور حضور یافت.

او در سریال شبکه  خانگی شوخی کردم مهران مدیری نیز حضور داشت اما زیر آسمان شهر 3 بیشترین سهم را در معرفی این بازیگر داشت.

پرستو صالحی متولد 9 آبان سال 1356 در تهران میباشد.

او در تله فیلم های فراوانی ایفای نقش داشته است.

در سوابق کاری او همکاری با گارگردانان صاحب نامی چون  مسعود کیمیایی در اعتراض و همچنین بهمن فرمان آرا خانه یی روی آب نیز بچشم میخورد.

این روزها او نیز بیشتر در جشن ها و انجمن های خیریه  و فعالیت های اجتماعی همچون اهدای عضو و انجمن اوتیسم فعالیت مستمر دارد.

(56)

57
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>