حمید لولایی با نقش صدری در سریال زیبای خوش نشین ها | فیلم

[mono_ir_video id=”84705″ qualities=”360,480,720,1080″]

حمید لولایی با نقش صدری در سریال زیبای خوش نشین ها

حمید لولایی با نقش صدری در سریال زیبای خوش نشین ها مثل همیشه درخشیده است .

او بازیگر مشهور طنز سینما و تلویزیون ایران است.

با مجموعه ساعت خوش حمید لولایی مانند بازیگران دیگر (سعید آقاخانی، ارژنگ امیرفضلی، یوسف صیادی، نادرسلیمانی، نصرالله رادش، مهران مدیری، فاطمه هاشمی و بسیاری دیگر از بازیگران طنز) به شهرت رسید.

حمید لولایی درسالهای بعد با بازی در مجموعه مجید دلبندم برای گروه کودک و نوجوان در نقش آقای گلابچی (صاحبخانه)، مجموعه قطار ابدی به کارگردانی رضاعطاران و در سال ۸۰ با ایفای نقش «خشایار مستوفی» در مجموعه زیر آسمان شهر به کارگردانی مهران غفوریان دوباره به بازیگری مطرح و محبوب تبدیل شد و تا به امروز در بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌های پرطرفدار بازی کرده‌است.

لولایی متولد 1334 در محله عشرت‌ آباد تهران.حمید لولایی اصالتا شمالي است اما بزرگ شده محله عشرت‌آباد است.

متاهل و دو دختر به نام‌هاي مريم و سارا دارد.حمید لولایی از كودكي عاشق بازيگري بود و با استفاده از جعبه‌هاي پودر لباسشويي و چسباندن عكس و گويندگي بچه‌هاي محل را دور خود جمع مي‌كرد.

حمید لولایی در گفتگویی با مجله «خانواده سبز» شرکت کرده و از علایق هنری اش و نحوه ارتباطش با همسر و دو فرزند دخترش سخن گفته است.

 

 

(47)

48
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>