قسمت اول سریال تلویزیونی مریم مقدس | فیلم

[mono_ir_video id=”84695″ qualities=”360,480,720,1080″]

قسمت اول سریال تلویزیونی مریم مقدس

قسمت اول سریال تلویزیونی مریم مقدس که از شبکه آی فیلم در حال باز پخش است که صحنه تولد حضرت مریم را به نمایش می کشد. مریم مقدس به کارگردانی شهریار بحرانی , نام فیلمی ایرانی است.

این فیلم محصول سال ۱۳۷۹ می باشد.در این فیلم بیش از ۹۰ بازیگر به ایفای نقش پرداخته اند و «شبنم قلی خانی» در نقش مریم مادر عیسی ظاهر شده است.خلاصه داستان:شانزده سال قبل از ميلاد مسيح (ع زمانی كه مردم منتظرند تا مسيحای موعود متولد شود، فرزند عمران دختر می شود و مادرش نام كودک را مريم انتخاب می كند و چون قبل از تولد عهد بسته كه او را تا زمان بلوغ به خدمت در معبد مقدس بگمارد، به معبد می رود، اما تا به حال پای دختری به معبد باز نشده.

حضرت زكريا تلاش می كند كه با تمامی مخالفت های روحانيان يهودی مريم در معبد بماند و كم كم با وجود الهامات به مريم، مردم به سوی او جلب می شوند. اما بعد از يک اتفاق مريم از معبد رانده می شود. در همان موقع با خواست خداوندی مريم (س باردار می شود و همين موضوع سوء ظن مردم را برمی انگيزد. هرود كه از تولد كودک احساس ناامنی می كند دستور قتل نوزاد را می دهد، اما نوزاد به دنيا می آيد و با صحبت كردن در گهواره همه را مبهوت می كند.

 

(55)

56
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>