گفتگوی رامبد جوان با خواننده محبوب کشورمان امید حاجیلی | فیلم

[mono_ir_video id=”84682″ qualities=”360,480,720,1080″]

گفتگوی رامبد جوان با خواننده محبوب کشورمان امید حاجیلی

گفتگوی رامبد جوان با خواننده محبوب کشورمان امید حاجیلی که به گفته خودش امید حاجیلیتو یعنی حاجیلی کوچک که نوازنده ساز ترومپت، خواننده سبک پاپ، تنظیم کننده و آهنگساز است.

امید حاجیلی  از اینکه وقتی حالش خراب است می گوید که نمی تواند برای رفعش راه حلی پیدا کند ولی رامبد برای رفع حال بد خودش به خوردن و مصاحبت با عزیزانش و فکر کردن به موفقیت هایش رو می آورد و این را در این گفتگو مطرح می کند.

حاجیلی سه آلبوم آلگرو و دارکوب و حاجیلیتو را منتشر کرده است.  متولد ۲ مهرماه ۱۳۶۲ در تهران از سن ۹ سالگی نوازندگی پیانو را آغاز کرد و از ۱۱ سالگی وارد هنرستان موسیقی شد، پس از حدود ۳ سال نوازندگی ویولن ساز خود را به ترومپت تغییر داد و هم‌زمان به صورت خود آموز نوازندگی پرکاشن و درام را آغاز کرد و سال ۱۳۷۷ دیپلم هنرستان را گرفت و تا مقطعِ لیسانس در همان جا ادامه داد و بعد از آن مدرک کارشناسی ارشد موسیقی را از دانشگاهِ هنر اخذ نمود.

او در تک آهنگ (باغ مولوی) ساز ترومبون را نیز نواخته است.

امید استادِ اسبقِ دانشکده موسیقی صداوسیما و استاد حال حاضر دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد است.  آهنگ‌ساز و تنظیم کنندهٔ چندین ترک در آلبوم‌های مختلف و همکاری با خوانندگانی همچون: علیرضا عصار، سیروان خسروی، محسن چاوشی. علی لهراسبی، خشایار اعتمادی، حامی، نیما مسیحا، ، محمد زارع، جمشید عزیزخانی و … داشته است و هم‌چنین رهبر ارکسترِ چند گروهِ پاپ از جمله ناصر عبداللهی و رضا صادقی نیز بوده است و یکی از اعضای اصلی گروه دارکوب است. ا امید حاجیلی بیشتر به سبک لاتین، فانک و آهنگهای ریتمیک علاقه‌مند است ولی تحلیل بسیار خوبی از سبک‌های دیگر نیز دارد. امید حاجیلی ازدواج نکرده است و همسری ندارد.

(17)

18
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>