بخشی از خواندن جناب خان در مجموعه تلویزیونی خندوانه | فیلم

[mono_ir_video id=”84642″ qualities=”360,480,720,1080″]

بخشی از خواندن جناب خان در مجموعه تلویزیونی خندوانه

بخشی از خواندن جناب خان در مجموعه تلویزیونی خندوانه که محمد بحرانی صدا پیشه آن قسمتی از خواندن جناب خان را در حضور مردم با موبایل خود پخش نمود و نبودن این عروسک محبوب را برای همه یادآور شد .این عروسک محبوب شخصیتی عروسکی است که ابتدا در مجموعه نمایش خانگی کوچه مروارید در نقش لبو فروش جنوبیو سپس در سری دوم و سوم مجموعه خندوانه به عنوان یک استندآپ کمدین ظاهر شد.

صدا پیشگی این عروسک به عهدهٔ محمد بحرانی وعروسک گردانی بر عهدهٔ مهدی برقعی و حامد ذبیحی می‌باشد. ابتدا قرار بود این عروسک محبوب به عنوان استدآپ کمدین در برنامه حاضر شود، اما رفته رفته عضو ثابتی از برنامه «خندوانه» شد.

جناب خان علاقه زیادی به خواندن ترانه‌های بندری دارد و او فوتبالیست‌ها و خواننده‌ها را بسیار دوست دارد. او لبو فروشی را از کودکی آغاز کرده و از بیست سالگی عاشق دختری به نام احلام شده و طی این مدت هر هفته با خانواده به خواستگاری احلام می‌رود و هربار به دلیلی جواب منفی می‌گیرد و تاکنون موفق به گرفتن جواب بله نشده.

او با فروش لبو توانسته ثروت زیادی به دست آورد. او اصطلاحاتی برای خود دارد که بعضی از آنها عبارتند از: “میام براتا”، “هه هه و…”، “میبافُمِت”. از خصوصیات بارز جناب خان می‌توان به بیان مشکلات مردم ایران و خوزستان به زبان طنز اشاره کرد.

 

(47)

48
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>