قسمت اول سریال تلویزیونی مجید دلبندم | فیلم

[mono_ir_video id=”84578″ qualities=”360,480,720,1080″]

قسمت اول سریال تلویزیونی مجید دلبندم

قسمت اول سریال تلویزیونی مجید دلبندم .سریال مجید دلبندم به کارگردانی رضا عطاران ,در سال ۱۳۷۷ در گروه کودک و نوجوان شبکه یک تولید و پخش شده است.

در این مجموعه بازیگرانی چون حمید لولایی، رضا عطاران، جواد رضویان، مجید صالحی، زیبا بروفه، یوسف تیموری، بهراد خرازی و سپهر آزادی ایفای نقش کرده‌اند.داستان سريال مجيد دلبندم : مجموعه تلویزیونیمجيد دلبندم داستان عروسکی دست دراز به نام مجيد است است که ناگهان وارد زندگی ، یک خواهر و برادر می شود و با دست‌ های دراز و حرف‌ های غلط ماجراهای شیرینی را می‌ آفریند.

زمان پخش و تکرار سريال مجيد دلبندم از شبکه آی فیلم : سريال مجيد دلبندم از ۱ دی ماه هر روز ساعتت ۱۷:۰۰ از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن ساعت ۱:۰۰۰ بامداد و باز پخش دوم آن ، ساعت ۹:۰۰ صبح از شبکه آی فیلم پخش می گردد.. این سریال در دوران پخش خود مخاطبان بسیاری را به خود اختصاص داد و چهره این عروسک در سیمای ایران جاودانه شد.

این عروسک شیرین همیشه برایش سوال بود که چرا دستهای من درازه؟ موقع حرف زدن هم کلمات را جابجا و اشتباهی بیان می‌کرد. همین اشتباهات تعارض ایجاد می‌کرد و مخاطب را به خنده وا می‌داشت.

 

(225)

226
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>