حضور ژیلا صادقی مجری تلویزیون و همسرش در مجموعه مثبت ۱| فیلم

حضور ژیلا صادقی مجری تلویزیون و همسرش در مجموعه مثبت ۱

حضور ژیلا صادقی مجری تلویزیون و همسرش در مجموعه مثبت ۱ که مجری این برنامه علی ضیاء می باشد , ژیلا صادقی مجری برنامه های تلویزیونی متولد ۲ شهریور ماه ۱۳۵۲ می باشد و از اینکه اصلا به ازدواج فکر نمی کرده ولی همسرش و خانواده همسرش بخاطر اعتقادات مذهبی بالایی که داشتند توجه او را جلب کرده و در ضمن چون خانواده صادقی به سنت مقدس ازدواج خیلی اهمیت می دادند تصمیم به ازدواج نموده است می گوید .

ژیلا صادقی دانش آموخته کارشناسی گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۳۷۴ می باشد. از سال ۱۳۷۷ در آموزش و پرورش با ابلاغ تدریس می کردم و در روش تدریس در مقطع ابتدایی صاحب سبک هستم که در سال ۱۳۷۴ در آموزش و پروش منطقه ۵ تهران به ثبت رسیده است.

وی در تاریخ ۲ خرداد ماه ۹۵ با محسن رجبی که از همسایگان محله اش می باشند ازدواج نمود.قبل از ازدواجشان ارتباط آنها در حد سلام و علیک بود و بعد از ۷ سال پیشنهاد ازدواج از طرف آقا بهشون شد و در ۱۸ فروردین ۹۴ رسما به خواستگاریشون رفتند و پس از یکسال در ۱۸ فروردین ۹۵ مراسم بله برون شد و دوم خرداد هم عروسی کردند . شغل محسن رجبیرستوران دار است و ژیلا صادقی قبل از ازدواج به آن رفت و آمد داشت.

 

(۵۴)

55
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>