حضور ژیلا صادقی مجری تلویزیون و همسرش در مجموعه مثبت 1| فیلم

[mono_ir_video id=”84568″ qualities=”360,480,720,1080″]

حضور ژیلا صادقی مجری تلویزیون و همسرش در مجموعه مثبت 1

حضور ژیلا صادقی مجری تلویزیون و همسرش در مجموعه مثبت 1 که مجری این برنامه علی ضیاء می باشد , ژیلا صادقی مجری برنامه های تلویزیونی متولد 2 شهریور ماه 1352 می باشد و از اینکه اصلا به ازدواج فکر نمی کرده ولی همسرش و خانواده همسرش بخاطر اعتقادات مذهبی بالایی که داشتند توجه او را جلب کرده و در ضمن چون خانواده صادقی به سنت مقدس ازدواج خیلی اهمیت می دادند تصمیم به ازدواج نموده است می گوید .

ژیلا صادقی دانش آموخته کارشناسی گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۳۷۴ می باشد. از سال ۱۳۷۷ در آموزش و پرورش با ابلاغ تدریس می کردم و در روش تدریس در مقطع ابتدایی صاحب سبک هستم که در سال ۱۳۷۴ در آموزش و پروش منطقه ۵ تهران به ثبت رسیده است.

وی در تاریخ 2 خرداد ماه 95 با محسن رجبی که از همسایگان محله اش می باشند ازدواج نمود.قبل از ازدواجشان ارتباط آنها در حد سلام و علیک بود و بعد از ۷ سال پیشنهاد ازدواج از طرف آقا بهشون شد و در ۱۸ فروردین ۹۴ رسما به خواستگاریشون رفتند و پس از یکسال در 18 فروردین 95 مراسم بله برون شد و دوم خرداد هم عروسی کردند . شغل محسن رجبیرستوران دار است و ژیلا صادقی قبل از ازدواج به آن رفت و آمد داشت.

 

(125)

126
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>