صحنه جذاب و خنده دار ترسیدن دو نفر با دیدن نقی که کفن پوشیده در پایتخت 4 | فیلم

[mono_ir_video id=”84522″ qualities=”360,480,720,1080″]

صحنه جذاب و خنده دار ترسیدن دو نفر با دیدن نقی که کفن پوشیده در پایتخت 4

صحنه جذاب و خنده دار ترسیدن دو نفر با دیدن نقی که کفن پوشیده در پایتخت 4 می بینیم که نقی بخاطر یک شرط بندی مرده شور بدنش را می شوید که ناگهان در زمانی که نقی داخل غسالخانه تنهاست دو نفر وارد می شوند و با دیدنش فکر می کنند مرده ای زنده شده و بسیار وحشت زده پا به فرار می گذارند. محسن تنابنده بازیگر اصلی این سریال , متولد سال 1354  فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری است.

او فیلم نامه نویس و بازیگر ایرانی سینما وتلویزیون است. و همه او را با بازیگر نقش نقی در سریال نوروزی پایتخت می شناسند.او در بیست و ششمین جشنواره فیلم فجر در سال 1386 برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم استشهادی برای خدا شد.

او می گوید:من قبل از اینکه دانشجوی رشته بازیگری بشوم، بهترین بازیگر جشنواره دانشجویی شدم. از کودکی که در آمفی تئاتر پیکان شهر نقش کرم دندان را بازی می کردم تا امروز که کمی در دنیای بازیگری مطرح شده ام، حال و هوایم عوض نشده است.

همیشه به فکر تحقیق و پژوهش و بازیی کردن و کودکی کردن هستم.محسن تنابنده از سال 1390 نویسندگی و بازیگری سریال پایتخت را شروع کرد و تا سری چهارم پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم به همکاری اش ادامه داده است .امحسن تنابنده متُاهل است و با روشنک گلپا ازدواج کرده است.این سریال در سه سری ایام نوروز از شبکه اول پخش شد و سری چهارم آن در ایام رمضان از شبکه اول سیما روی آنتن رفت و بخاطر پر بیننده بودن این سریال از شبکه آی فیلم بارها شاهد باز پخشش بودیم .

 

 

(304)

305
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>